۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » گفت و گو
  • شناسه : 154770
  • ۰۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
مردم 9 دی ماه حماسه ای ماندگار را آفریدند
مردم 9 دی ماه حماسه ای ماندگار را آفریدند

مردم 9 دی ماه حماسه ای ماندگار را آفریدند

مسئول نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده کشاورزی گفت: مردم بصیر و فهیم ایران اسلامی با سعه صدر خود تلاش کردند تا این دسیسه دشمن را خنثی کنند و عاقبت در روز ۹ دی ماه حماسه ای ماندگار را آفریدند.

به گزارش سپاس حجت الاسلام سعید غلامی مسئول نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده کشاورزی به خبرنگار سپاس گفت: مردمی که ده‌ها هزار شهید را تقدیم انقلاب و نظام کردند تا در سایه امنیت و آرامش مقدمه سازان ظهور آخرین حجت حق باشند.

وی اظهار کرد: آنچه باعث شد در روز ۹ دیماه سال ۸۸ مردم ایران اسلامی بصورت کاملا خودجوش به خیابان ها بیایند و حمایت خود را از نظام و رهبری اعلام کنند در چند جمله خلاصه می شود و اینکه مردم ایران در گرماگرم انتخابات سال ۸۸ پس از حضور باشکوه خود پای صندوق های رأی به ثبات و امنیت ایران اسلامی پاسخ مثبت دادند ولی عده ای معلوم الحال در داخل و خارج بر طبل تفرقه زدند و با شعار تقلب در انتخابات، هشت ماه تمام کشور و نظام را به لبه پرتگاه کشاندند.

غلامی ادامه داد: مردم بصیر و فهیم ایران اسلامی با سعه صدر خود تلاش کردند تا این دسیسه دشمن را خنثی کنند و عاقبت در روز ۹ دی ماه حماسه ای ماندگار را آفریدند. پیشرفت و رشد ایران اسلامی به مذاق بسیاری از کشور ها خوش نمی آید و از هر بهانه ای برای ضربه زدن به این کشور استفاده می‌کنند. سال ۸۸ به بهانه تقلب در انتخابات دشمنان تلاش کردند تا موتور پیشرفت ایران را متوقف کنند و اینچنین دست به فتنه ای عظیم زدند.

مسئول  نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده کشاورزی افزود: دنیا طلبی و مقام پرستی عده ای در داخل و حمایت بی چون و چرای حامیان خارجی باعث شد تا رهبران فتنه گران با جسارت هرچه بیشتر به نظام و کشور بتازند و چند ماهی جولان دهند و مردم را از نظام و انقلاب دلسرد نمایند. پیروی کورکورانه عده ای از حامیان دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری یکی دیگر از مهمترین اسباب شکل گیری فتنه ۸۸ بود که پس از حوادث عاشورای همان سال عده زیادی از این حامیان صف خود را از دشمنان سیدالشهدا ع‌ جدا نمودند.

غلامی افزود: در فتنه سال ۸۸ دشمن خارجی و حامیان داخلی یک هدف مشترک را دنبال می کردند و آنهم ساقط نمودن جمهوری اسلامی ایران بود و با استفاده از احساسات مردم و البته بهره گیری از ابزار رسانه و شبکه های اجتماعی و اگر نبود بصیرت مردم و روشنگری های رهبر فرزانه انقلاب احتمال می رفت دشمنان به اهداف شوم خود برسند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*