جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

جاذبه‌ها در مساجد استان بوشهر، شناسایی، بومی سازی و اجرایی شود

امام جمعه بوشهر با تاکید بر فراهم شدن جاذبه‌ها در مساجد برای حضور جوانان گفت:جاذبه‌ها با توجه به شرایط استان بوشهر، شناسایی، بومی سازی و اجرایی شود.

آخرین اخبار
۰۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری ظهر امروز در نشست هیئت اندیشه‌ورز صالحین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تأکید بر کیفی سازی برنامه‌های طرح صالحین در استان و پرورش منابع انسانی اظهار داشت: محصول کیفی سازی و معماری شخصیت‌ها، اقتدار نظام جمهوری اسلامی به نحو بنیادین است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهربا اشاره به برنامه دشمن در مبارزه فرهنگی، تصریح کرد: نظام فکری دشمن، جغرافیای جمعیتی را از حیث انقلابی، غیر انقلابی و خاکستری بودن آنالیز می‌کند و بر حسب آن برنامه ریزی و طراحی می‌کند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه طرح صالحین، طرح جهاد تولید منابع انسانی انقلابی برای نظام است، افزود: طرح صالحین سپاه طرح مدیریت منابع انسانی ایران به سمت جهادگری، ولایتمداری و انقلابی‌گری است.

صفایی‌بوشهری تأکید بر اهمیت فرماندهان نواحی به این طرح، خاطر نشان کرد: طرح صالحین بهترین فرصت برای روحانیت و ائمه جمعه است که در یک فضای آماده با حضور جوانان و نوجوانان به کارهای تبلیغی و فرهنگی بپردازند.

وی، بوشهر را جزء سه استان موفق کشور در طرح صالحین عنوان کرد و گفت: استان بوشهردر طرح صالحین ویژه بوده و این یک ظرفیت است که باید بکوشیم که اگر ضعفی وجود دارد با تلاش برطرف شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر  با اشاره به مسجد محوری در جامعه و با بیان اینکه مسجد باید جاذبه داشته باشد، اظهار داشت: بسیاری از مساجد جاذبه‌های خود را به دلایل مختلف از دست داده‌اند، به همین سبب ضروری است که این جاذبه‌ها با توجه به شرایط استان، شناسایی، بومی سازی و اجرایی شود تا مسجد در مذاق جوان و جامعه شیرین آید.

در این نشست از طرح «مصلحان مسجد در آدینه صالحین» رونمایی شد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !