شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۵ هزار خانوار مددجوی استان بوشهر نیازمند انشعاب گاز هستند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با اشاره به اینکه واگذاری انشعابات گاز، آب و برق به مددجویان کمیته امداد رایگان است گفت: بیش از ۵ هزار خانوار مددجو در سطح استان بوشهر نیازمند انشعاب گاز هستند.

آخرین اخبار
۰۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

احمد لطفی،در نشست با مدیر عامل شرکت گاز استان  بوشهر با بیان اینکه خدمات گوناگونی به مددجویان کمیته امداد استان ارائه می‌شود اظهار داشت: خدمات مختلف حمایتی در راستای توانمند ساختن خانوارهای تحت حمایت انجام می‌شود که یکی از این خدمات واگذاری انشعابات گاز، آب و برق رایگان با همکاری سازمان‌های مربوطه است.

وی از معافیت پرداخت هزینه انشعابات آب، برق و گاز مددجویان این نهاد خبر داد و خاطرنشان کرد: پس از اجرایی شدن مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر معافیت مددجویان تحت حمایت کمیته امداد از پرداخت هزینه انشعابات آب، برق و گاز، همکاری‌های خوبی از سوی این دستگاه‌ها با کمیته امداد شده و مددجویان نیازمند از این انشعابات رایگاه بهره مند شدند.

لطفی با بیان اینکه هم اکنون بیش از 5 هزار خانوار مددجو در سطح استان نیازمند انشعاب رایگان گاز هستند گفت: همه این مددجویان به لحاظ عدم تمکن مالی توانایی لوله کشی گاز به منازل خود را ندارند.

وی،  با اشاره به واگذاری یک‌هزار انشعاب گاز رایگان به مددجویان این نهاد گفت:براساس مصوبه مجلس، واگذاری انشعابات گاز، آب و برق به مددجویان کمیته امداد رایگان است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به مراحل اجرایی و ساخت یک‌هزار واحد مسکونی مددجویان روستایی استان بوشهر خاطر نشان کرد: همه این ساختمانها برای تکمیل و بهره برداری نیاز به انشعاب گاز، آب و برق دارند که انتظار می‌رود دستگاه‌های متولی با توجه به مصوبه مجلس، با کمیته امداد نهایت همکاری را داشته باشند تا هر چه سریع‌تر نیازمندان از این امتیازات بهره مند شوند.

لطفی با اشاره به مرحله لوله کشی گاز در خانه‌های مددجویان تصریح کرد: مددجویان به سبب عدم تمکن مالی کافی توانایی لوله کشی منازل خود را ندارند که باید با همکاری و مساعدت دستگاه‌ها چاره‌ای هم برای این موضوع اندیشیده شود.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در این نشست نیز اظهار داشت: برای  واگذاری رایگان انشعاب گاز به جامعه هدف تحت حمایت کمیته امداد استان بر طبق ماده 80 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه آمادگی کامل داریم و در همین راستا سال گذشته بیش از 100 میلیون تومان انشعاب گاز رایگان به مجموعه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد واگذار شد.

مسلم رحمانی، خدمت به نیازمندان جامعه را ضروری برشمرد و خاطر نشان کرد: مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در صورتیکه تاکنون از امتیاز انشعاب گاز بهرمند نشدند می‌توانند پس از دریافت معرفی نامه از کمیته امداد و ارائه آن به اداره گاز استان از این امتیاز اشتراک گذاری بهره مند شوند.

در این جلسه، طبق توافقی که میان کمیته امداد و شرکت گاز استان صورت گرفت، قرار است با هدف ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان، یک‌هزار انشعاب رایگان گاز به همراه همکاری مشترک برای پرداخت هزینه لوله کشی منازل مددجویان انجام شود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !