یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

کشف خط لوله انتقال غیرمجاز فرآورده‌های نفتی در بوشهر

دادستان بوشهر از کشف خط لوله انتقال غیرمجاز فرآورده‌های نفتی در بوشهر خبرداد.

خبر وسط
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛علی حسن‌پور دادستان بوشهر در تشریح جزئیات کشف انشعاب غیرمجاز از خط لوله انتقال فرآورده‌های نفتی در بوشهر اظهار داشت: با توجه به  بررسی های انجام شده این خط انتقال از سوی برخی افراد سودجود مورد دستبرد قرار گرفته بود که نشتی آن مانع از سرقت آنان شد.

وی افزود: بعد از ارائه این گزارش مبنی بر کشف انشعاب غیر مجاز در خط لوله فرآورده‌های نفتی بوشهر، برای تحقیقات آن دستورات لازم صادر شد.

حسن پور یادآورشد: تاکنون یک نفر مضنون در این خصوص شناسایی و دستگیر شده است

دادستان بوشهربیان کرد: بر اساس بررسی‌های اولیه برخی‌ها در هنگام انتقال فرآورده‌های نفتی از کشتی به مخازن زمینی، به وسیله خط لوله به قطر 16 اینج اقدام به برداشت غیر مجاز می‌کردند.

مدیرروابط عمومی شرکت پخش فراورده های نفتی استان بوشهرنیز در این باره اظهارداشت: باتوجه به اینکه نشتی نفت آلودگی زیست محیطی را به دنبال دارد برهمین اساس متخصصان شرکت پخش فرآورده های نفتی با حفظ تمام نکات فنی و ایمنی در حال رفع نشتی هستند.

این مسئول ادامه داد: یکشنبه شب شرکت پخش فرآورده های نفتی در حین تخلیه فرآورده نفتی متوجه نشتی این خط لوله در مجاورت سازمان بنادر و دریانوردی بوشهر شد.

وی همچنین در رابطه با از سرگیری توزیع نفت سفید گفت: نفت سفید به اندازه کافی وجود دارد و توزیع آن در جایگاه‌های استان بوشهر از سرگرفته شده است.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !