سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

جلسه فوق‌العاده هیئت نظارت درباره اهانت نماینده سراوان

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان از جلسه فوق‌العاده این هیئت درباره نماینده سراوان خبر داد.

آخرین اخبار
۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 محمدجواد جمالی، سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان، امروز (سه‌شنبه ۴ دی) در حاشیه نشست علنی مجلس در جمع خبرنگاران گفت: هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان، صبح امروز جلسه‌ای را با رئیس گمرک و معاون پارلمانی فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد و امور ‌دارایی برای بررسی اتفاقات مربوط به نماینده سراوان برگزار کرد.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد؛ هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان صبح فردا (چهارشنبه ۵ دی) در جلسه‌ای فوق‌العاده‌ به ادامه مذاکرات بپردازند.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان یادآور شد: به دلیل آن که رئیس جمهور امروز بودجه ۹۸ را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد، بنابراین جلسه هیئت نیمه تمام ماند و ادامه جلسه به فردا موکول شد.

جمالی با بیان اینکه نماینده سراوان به دلیل کسالت در جلسه امروز حضور نداشت، اظهار داشت: در این جلسه فیلم اتفاقات آن روز مورد بازبینی قرار گرفت و رئیس گمرک و معاون پارلمانی وزیر اقتصاد نیز توضیحاتی را ارائه کردند.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان درباره بررسی شکایت نمایندگان از نماینده سراوان گفت: هنوز شکایتی به این هیئت واصل نشده البته تفاوتی هم نخواهد کرد چون هیئت رئیسه از ما خواسته که پرونده را بررسی کنیم و اگر نماینده‌ای هم شاکی نباشد ما می‌توانیم به این موضوع ورود کنیم.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !