شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

فعالان کانون‌های دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد بوشهر قدردانی شد

در آئین روز دانشجو از دانشجویان رتبه برتر علمی و فعالان کانون‌های دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد بوشهر قدردانی شد.

آخرین اخبار
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر صبح امروز در مراسم روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهربا گرامیداشت 16 آذر و یاد و خاطره شهدای دانشجو اظهار داشت: دانشجویان باید با مطالعه  اهداف  شهدای 16 آذر در راستای استکبار ستیزی و دشمن شناسی باید ادامه‌دهنده راه شهدای دانشجو باشند.

باقر گرگین، تحقق کامل هویت انسانی را در گرو فعلیت هویت تاریخی یعنی ایفای نقش در تاریخ زمانه خود دانست و عنوان کرد: یکی از مجراهای ظهور این هویت تاریخی، فعالیت جدی متکی بر معرفت و ارزش‌های انقلاب اسلامی در کانون‌ها و تشکلات سیاسی دانشجویی است.

وی تاکید کرد که دانشجوی امروز باید با ایفای نقش تاریخی خود به مقتضای شرایط زمانه راه دانشجویان شهید 16 آذر را ادامه دهد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهربا تاکید بر نقش مهم دانشگاه در عرصه پویایی جامعه اظهار داشت: دانشجو سبب سرزنده شدن جانعه در عرصه‌های گوناگون سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و یگر حوزه‌ها است.

حکمت نوذری از استادان گروه معارف و درس آشنایی با مفاهیم دفاع مقدس دیگر سخنران این مراسم بود که درباره دستاوردهای انقلاب اسلامی با محوریت عدالتخواهی، آزادی‌طلبی و استکبار‌ستیزی مطالبی ایراد کرد.

وی آینده انقلاب اسلامی ایران را با تکیه بر جوانان انقلابی و دستاوردهای حوزه‌های مختلف بسیار امیدوار‌ کننده دانست که البته نیازمند حضور مجدانه و سخت‌کوشانه همه ملت ایران به ویژه  دانشجویان را در این عرصه‌ها لازم‌ برشمرد.

در این ویژه برنامه فرهنگی که با مسابقه و اهدای جوایز همراه بود از دانشجویان رتبه برتر علمی و فعالان کانون های دانشجویی و فرهنگی قدردانی شد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !