پنج شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره برای مشاغل خانگی در استان بوشهرپرداخت می‌شود‌

استاندار بوشهر از پرداخت ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اعتباری و بانکی کم بهره برای مشاغل خانگی در استان بوشهر خبر داد.

آخرین اخبار
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 عبدالکریم  گراوند ظهر امروز در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با تاکید بر لزوم همکاری بیشتر بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی اظهار داشت: ایجاد اشتغال پایدار و رفع مشکل بیکاری از اولویت‌های مسئولان است و در این راستا بانک‌ها باید بیش از پیش همکاری و مساعدت کنند.

وی افزود: روند کند پرداخت تسهیلات به هیچ وجه پذیرفتنی نیست و در شرایط اقتصادی فعلی، بانک‌ها باید همکاری موثرتر و بهتری داشته باشند و نباید هیچگونه کم کاری صورت بگیرد.

استاندار بوشهر از پرداخت 200 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: این میزان تسهیلات کم بهره به منظور فعال کردن مشاغل خانگی و ایجاد اشتغال پایدار پرداخت می‌شود و از بانک‌های عامل انتظار داریم در کمترین زمان ممکن نسبت به پرداخت این تسهیلات تلاش کنند.

گراوند تصریح کرد: یک‌هزار واحد مسکونی با همکاری کمیته امداد در سطح استان در دست اجراست که در ایجاد اشتغال بسیار موثر است و مقرر شده از پیمانکاران و نیروهای بومی استان استفاده شود.

وی همچنین از صاحب خانه شدن افراد زیرپوشش کمیته امداد در روستاهای استان خبر داد و ابراز کرد: با اجرای این طرح، تمام افراد تحت پوشش روستاها صاحب منزل مسکونی می‌شوند و در ادامه  نیز این طرح در شهرهای زیر 10 هزار نفر  جمعیت  استان اجرایی و عملیاتی می‌شود.

استاندار بوشهر افزود: مسئولان دستگاه‌های اجرایی ذیربط و مدیران بانک‌ها در تشکیل پرونده و پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی نهایت توان خود را برای سرعت بخشیدن به این مهم به کار گیرند و فرصت را هدر ندهند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !