شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

استخدام افسار گسيخته نيرو و پايمالي حق بومي ها در عسلویه

بی تفاوتی ها ،بی مهری ها نسبت به جوانان بومی جویای کارهنوز در استان بوشهر و در عسلویه تمام نشده است و نارضایتی تعداد زیادی از خانواده های این منطقه را در پی داشته است.

آخرین اخبار
۰۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ سالهای سال است که اهالی استان بوشهر با وزارت نفت درگیر هستند تا حقوق حقه خود را در استخدام فرزندان این سرزمین اخقاق کنند و از پایمال شدن حق خود جلوگیری نمایند اما این وزارت که منابع عظیم گاز و نفت این استان را استخراج می کند گوش بدهکاری برای پرداخت حق فرزندان این سرزمین مظلوم ندارد.

مدير كار و خدمات اشتغال منطقه ويژه و استخدام افسار گسيخته نيرو و پايمالي حق بومي ها/ “مردم استان بوشهر از عملكرد اداره كار و اشتغال به ستوه آمده اند و باید به این داستان های تکراری پایان دهند

واقعاچه كسي پاسخگوي حق و حقوق بومي هاست و جوابگوی جوانان بیکار این منطقه است؟

 شنيده ها حاکسیت منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس جنوبي با نام عسلويه نيروي غيربومي جذب مي كند ولی هیچ گونه اقدامی در جذب نیروی بومی نشده است.

 گفته شده هفته قبل توسط منطقه ویژه، ٣٨ نفر نيرو جذب شده است كه سهم عسلويه و جنوب استان بوشهر زير ١٠ نفر بوده است.

 به گفته يك منبع آگاه مدير اداره اشتغال منطقه بدون توجه به نيروهاي بومي ، هركس كه دوست دارد به كارگیری مي کند و در اين زمينه نيز با تيم مديران خويش در اداره كار و اشتغال سهميه بندي دارند.

 همچنين درپي افزايش جذب نيروهاي غيربومي در پتروشيمي هاي عسلويه سهم نيروهاي بومي را حذف و آن را به غيربومي ها مي دهد.

 چه كسي پاسخگوي پايمال شدن حق و حقوق نيروهاي بومي در منطقه ويژه خواهد بود؟

سالیان طولانی است که حق جوانان استان بوشهر توسط کاخ مشینان تهرانی وزارت نفت پایمال می شود و فریاد مظلومیت مردم رنج کشیده بوشهر نیز به جایی نمی رسد که گفته اند((آنکه جایی نرسد فریاد است)) و هر روز برگ  تازه ای از دفتر ظلم های این وزارت ثروتمند بر مردم فقیر بوشهر رو می شود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !