یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

آماده باش کامل در استان بوشهر/ سامانه بارشی قوی در راه بوشهر

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر با اشاره به پیش‌بینی‌های صورت گرفته برای بارش شدید باران و تگرگ، از آماده‌باش تیم‌های امدادی و عملیاتی استان بوشهر برای زمان بارش‌ها خبر داد.

آخرین اخبار
۰۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، قاسم قائدی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی دو روز گذشته بارش های شدید باران به خصوص در شمال استان اتفاق افتاد و بارندگی ها تا دوشنبه در استان بوشهر ادامه دارد.

وی گفت: با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته، مجددا سامانه بارشی قوی دیگری به زودی اکثر نقاط استان بوشهر را فرا خواهد گرفت.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر افزود: در پی بارندگی ها برخی مدارس شهرستان های مختلف استان بوشهر در روز شنبه تعطیل اعلام شد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: از فرمانداران شهرستان‌های تابعه استان بوشهر خواسته‌ایم تا ضمن اعلام آماده‌باش کامل به همه تیم‌های امدادی و عملیاتی، تدابیر و تمهیدات پیشگیرانه لازم اتخاذ کنند.

وی با اشاره به پیش‌بینی‌های صورت گرفته برای بارش شدید باران و تگرگ، از آماده‌باش تیم‌های امدادی و عملیاتی استان بوشهر برای زمان بارش‌ها خبر داد.

قائدی خاطرنشان کرد:پیرو اخطاریه صادره و بارش های صورت گرفته مجددا سامانه بارشی قوی دیگری به زودی اکثر نقاط استان بوشهر را فرا خواهد گرفت و تاکید ما به فرمانداران این است که ضمن اعلام آماده باش کامل به کلیه تیم هایی امدادی و عملیاتی ، تدابیر و تمهیدات پیشگیرانه لازم اتخاذ نمایند.

بارش باران از روز گذشته در استان بوشهر آغاز شده است و بر اساس اعلام پیش‌بینی هواشناسی تا روز دوشنبه نیز ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !