چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

پیروزی برابر پیکان روحیه و نشاط خوبی را به تیم ترزیق کرد

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم اظهار داشت:پیروزی برابر پیکان روحیه و نشاط خیلی خوبی را به تیم ترزیق کرد و از نظر انگیزشی در شرایط خیلی خوبی قرار داریم.

آخرین اخبار
۰۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالرحیم خطیب  با توجه به دیدار هفته ی سیزدهم رقابت های لیگ برتر در برابر ذوب آهن اظهار داشت: پیروزی برابر پیکان روحیه و نشاط خیلی خوبی را به تیم ترزیق کرد و از نظر انگیزشی در شرایط خیلی خوبی قرار داریم.

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم بیان کرد: سرمربی ذوب آهن طی هفته ی گذشته تغییر کرده است و قطعا این تیم با انگیزه و با هدف در برابر پارس جنوبی قرار می گیرد که کار ما را سخت می کند.

وی افزود: شرایط فنی تیم فوتبال پارس جنوبی قبل از دیدار با ذوب آهن خوب است و تعطیلی لیگ به خاطر بازی های ملی هم سبب شد تا روی نقاط ضعف تیم کار کنیم و تمرینات باکیفیتی نیز برگزار کنیم.

خطیب یادآور شد: در ایام تعطیلات لیگ یک بازی دوستانه با پدیده هم انجام دادیم و کاملا برای رویارویی با ذوب آهن آماده هستیم.

سرپرست تیم فوتبال پارس جم بیان کرد: ذوب آهن یکی از تیم های قابل احترام و خوب فوتبال کشورمان است و ما به دنبال این هستیم تا با پیروزی برابر این تیم خود را به بالای جدول نزدیک تر کنیم.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم هر دو تیم یک بازی تماشایی و جذاب را به نمایش بگذارند و پارس جنوبی با پیروزی اصفهان را ترک کند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !