یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۵۰۰۰ برنامه در هفته بسیج در استان بوشهر اجراء می‌شود

دبیر ستادهفته بسیج استان بوشهر با اشاره به اجرای بیش از ۵ هزار برنامه در هفته بسیج گفت: این برنامه‌ها همزمان با هفته وحدت از ۲۹ آبان تا ۵ آذر ماه در نقاط مختلف شهری و روستایی استان بوشهر برگزار می‌شود.

آخرین اخبار
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛سرگرد غلامرضا جمالی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر به برنامه هفته بسیج پرداخت و با اشاره به شعار این هفته اظهار داشت: «بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت» شعار هفته بسیج تعیین شده که از 29 آبان این هفته با اجرای برنامه‌های گوناگون آغاز می‌شود.

وی، با گرامیداشت سی‌ونهمین سالگرد تاسیس بسیج به فرمان امام راحل از اجرای هزاران برنامه در هفته بسیج خبرداد و بیان کرد: با هماهنگی انجام شده بیش از 5 هزار برنامه در هفته بسیج در سراسر استان بوشهر اعم از پایگاه، حوزه و نواحی مقاومت و دیگر محافل شهری و روستایی اجراء می‌شود.

دبیر ستادهفته بسیج استان بوشهر از افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب در نخستین روز از هفته بسیج خبرداد و افزود: نمایشگاه بزرگ کتاب همزمان با آغاز هفته بسیج در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر در 75 هزار عنوان و تخفیف 50 درصدی افتتاح می‌شود.

جمالی با اشاره به برگزاری همایش فرهنگیان بسیجی در سالن سپاه استان بوشهر گفت: در دومین روز از هفته بسیج نیز پروژه‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی که توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه اجراء شده درشهر کلمه، بندر کنگان، دهستان دهرود و روستای پرجونک دشتستان افتتاح می‌شود.

وی، عطرافشانی قبور مطهر شهدا را از دیگر برنامه هفته بسیج دانست و خاطر نشان کرد: تجدید میثاق بسیجیان با شهدا از برنامه‌های مهم هفته بسیج است که این برنامه در تمام نقاط شهری و روستایی استان بوشهر اجراء می‌شود.

دبیر ستادهفته بسیج استان بوشهربررسی اجرا طرح دهکده اقتصاد مقاومتی در روستای آبطویل بوشهر را از دیگر برنامه‌ها دانست و تصریح کرد: نشست با هنرمندان انقلابی و رونمایی از آثار فاخر هنری، اجرای میقات صالحین در حضور سراسری بسیجیان در نمازهای جمعه استان بوشهر از دیگر برنامه‌های هفته بسیج است.

جمالی از برگزاری نشست‌های تخصصی بصیرت‌ افزایی بسیج خبرداد و بیان کرد: در هفته بسیج یک‌هزار نشست روشنگری با رویکرد استکبار ستیزی، انقلابی‌گری و پیشرفت 40 ساله نظام اسلامی در استان بوشهر برگزار می‌شود.تسنیم

وی، برگزاری جشن میلاد پیامبر گرامی اسلامی(ص) و امام جعفر صادق(ع) و تجلیل از ورزشکاران را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج دانست و افزود: در آخرین روز از هفته بسیج ضمن برگزاری جشن بزرگ وحدت میلاد پیامبر گرامی اسلامی(ص) و امام جعفر صادق(ع) ، حماسه حضور بسیجیان در نواحی مقاومت برگزار می‌شود.

دبیر ستادهفته بسیج استان بوشهر افزود: در هفته بسیج به مدت سه شب عملیات بیت‌المقدس در پارک گردشگری لیان بوشهر با حضور هنرمندان و رزمندگان اجراء می‌شود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !