شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دلدادگان حسینی به استقبال کاروان ثارالله در شهر اهرم آمدند

مردم مومن و انقلابی شهر اهرم با حضور کاروان ثارالله در این شهر از ضریح خیمه گاه امام حسین (ع) و حضرت قاسم ابن الحسن (ع) تبرک جسته و زیارت کردند.

خبر وسط
۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، مردم مومن و انقلابی شهر اهرم با حضور کاروان ثارالله در این شهر از ضریح خیمه گاه امام حسین (ع) و حضرت قاسم ابن الحسن (ع) تبرک جسته و زیارت کردند.

جمعیت عاشق و دلباخته ای از اهالی تنگستان صبح امروز دل در گرو یار دادند و عاشقانه منتظر بودند تا کاروان ثارالله به شهر اهرم ورود پیدا کند تا آنان که توفیق زیارت در کربلای معلی را ندارند در شهر و وطن خود ضریح مقدس خیمه گاه سالار شهیدان و برادر زاده بزرگوارش را زیارت کنند.

چشم های اشکبار و دلهای متبرک شده به نور ضریح بالاخره راس ساعت 10:30 امروز به آرزوی خود رسید و موج حضور تنگستانیها و عشق امام حسین (ع) یکبار دیگر خود را نشان داد تا پیر و جوان تنگستانی، کودک و نوجوان اهرمی خود را به کاروان ثارالله برسانند و از نزدیک عاشقانه های حضورشان را با بوسه ای بر ضریح خیمه گاه به نمایش بگذارند.

چه چشم ها که اشکان شد و چه دلها که با دلوایه های خودمانی زمزمه یاحسین را بر لب جاری ساخت و چه نگاههایی که در پی رسیدن به آرزوی دیدار آرام آرام با ضریح سخن می گفت.

آری امروز تنگستانی هایی که توفیق حضور در کربلا را نداشتند خود را در کنار ضریحی دیدند که می رود تا در کربلا میعادگاه عاشقان حسینی شود.

 

انتهای پیام/

 

 

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !