چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نبود سوخت برای شناور خدمات‌رسان خارگ غیرقابل پذیرش است

بخشدار ویژه خارگ گفت: نبود سوخت برای شناور خدمات‌رسان خارگ غیرقابل پذیرش است.

آخرین اخبار
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، محمود رضایی صبح یکشنبه در نشست شورای اداری بخش ویژه خارگ اظهار کرد: جزیره خارگ یکی از مناطق حساس و قابل اتکا برای نظام جمهوری اسلامی ایران در حوزه انرژی و اقتصاد کشور است.

وی با بیان اینکه نگاه دولت برای خدمت رسانی به اهالی شریف جزیره خارگ نگاهی ویژه است، تصریح کرد: تاکنون اقدامات بسیار خوبی در حوزه مختلف صورت گرفته است و خدمت به مردم را در حال نباید فراموش کنیم.

بخشدار ویژه خارگ افزود: تیم دیپلماسی و دولت با تدبیر مقام معظم رهبری تدبیرهای ویژه ای برای جلوگیری از اثرات تحریم در نظر گرفته شده است، ولی مشکلاتی که مردم در این روزهای با آن دست و پنجه نرم می‌کنند قابل لمس است. همه مسئولان احترام و تکریم مردم خارگ را سرلوحه کار خود قرار دهند و مشکلات مردم را رفع کنید.

وی اضافه کرد: دستگاه‌های اجرایی در جزیره خارگ با یکدیگر در راستای رفع مشکلات اهالی شریف خارگ تعامل داشته باشند، از شرکت‌های پیمانکاری فعال در جزیره خارگ تقاضا داریم جذب نیروی خود را با اولویت جوانان بومی خارگ قرار دهند. این خواسته شخصی نیست، اولویت در اشتغال در این جزیره بومیان جزیره خارگ است.

رضایی گفت: در زمینه طرح جامع هر جا نیاز باشد ما ورود خواهیم کرد ولی مطمئنا تصمیم‌گیر این طرح استان نیست و باید شورای شهر خارگ این موضوع را خارج استان پیگیری کند و ما هم کنار شورا هستیم که همکاری کنند. در خصوص ابهامی که در حوزه طرح امنیتی وجود دارد، این طرح ۱۰ سال به صورت ویژه توسط کارشناسان مختلف کار شده است و در سال ۹۴ ابلاغ شده است.

وی ادامه داد: هر طرحی دارای اشکلاتی است و مشکلات به اطلاع مقامات بالادستی رسانده شده، شاید قانون نباشد ولی طرح امنیتی است؛ بنده به‌عنوان رئیس شورای تامین نمی‌توانم از این طرح تمرد کنم، ولی در کنار مردم خواهیم بود و برای رفع مشکلات احتمالی در این حوزه تلاش می‌کنیم.

نماینده عالی دولت در بخش ویژه خارگ با اشاره به جلسات برگزار شده در حوزه مدیریت بحران جزیره خارگ افزود: متاسفانه برخی از اعضای شورای اداری مصوبات این جلسه را جدی نمی‌گیرند و این موضوع باعث اشکلاتی در حوزه خدماتی و حتی در برخی اوقات امنیتی شده است.

وی تاکید کرد: نبود سوخت برای شناور خدمات رسان غیر قابل پذیرش است خصوصا در مواقعی که جان انسان در خطر باشد. مسئولان مرتبط برای ارائه گزارش در خصوص بحران های احتمالی در محیط پیرامون خود باید گزارش را در کمترین زمان ممکن به اطلاع بخشداری بعنوان نماینده حاکمیت ارسال کنند.

رضایی ادامه داد: مطمئنا اگر گزارش ها در زمان مقرر ارسال نشود با مسئولان متخلف برابر قانون برخورد خواهد شد.مهر


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !