پنج شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تکمیل پروژه‌های عمرانی بخش درمان استان بوشهر تسریع شود

معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی درمانی استان مورد انتظار بحق مردم است.

آخرین اخبار
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛مهرداد ستوده عصر شنبه در نشست با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و تعدادی از مجریان پروژه‌های عمرانی حوزه سلامت استان بوشهر با تاکید بر اهمیت و جایگاه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: خدمت در حوزه سلامت و درمان امر بسیار مهم و ارزشمندی است و باید بهترین و با کیفیت ترین خدمات در این حوزه ارائه شود.

وی با تاکید بر لزوم تکمیل پروژه های عمرانی حوزه سلامت استان در کمترین زمان ممکن افزود: تکمیل این پروژه ها از اولویت های اساسی است زیرا جزو مطالبات بحق عموم مردم است و مردم بطور جدی نسبت به حوزه درمان و سلامت حساسیت و مطالبه دارند.

معاون عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به تدوین نقشه راه عمرانی استان بوشهر در سال جاری خاطرنشان کرد: هیچ سیستمی بدون برنامه ریزی دقیق و مدون موفق نخواهد شد و تدوین نقشه راه در حوزه عمرانی نیز به همین دلیل انجام شده و بر اساس واقعیت های موجود کشور این نقشه راه تدوین شده است، لذا تصمیم گرفته شد با حضور در دستگاه های اجرایی ضمن خسته نباشید به همکاران، جلسات کنترل پروژه را در همان دستگاه برگزار و پایش کنیم.

اولویت سنجی پروژه‌ها

ستوده تاکید کرد: برای تکمیل و افتتاح پروژه ها و با نگاه و تاکید استاندار بوشهر، اولویت سنجی کرده ایم و بر اساس نیاز واقعی و اساسی مردم، این اولویت بندی انجام شده است تا بتوانیم اعتماد مردم استان و حتی استان های همجوار را به سیستم درمانی استان بوشهر به حداکثر برسانیم که الحمدالله مراکز درمانی ما صاحب توانمندی های خوبی نیز شده اند.

وی یادآور شد: هر پروژه‌ای که در استان بوشهر در سال جاری کلنگ زنی شود، از تکمیل آن در موعد مقرر اطمینان داریم و هیچ پروژه ای بدون تامین اعتبار و بدون ضمانت اجرایی کلنگ زنی نخواهد شد.

معاون عمرانی استاندار بوشهر ابراز داشت: در زمینه همکاری استانداری های سراسر کشور با حوزه سلامت، استانداری بوشهر از بسیاری از استان ها جلوتر است و این برمیگردد به نگاه مترقی استاندار که قابل تقدیر است.

پرداخت مطالبات پیمانکاران

ستوده با تاکید بر لزوم پرداخت مطالبات پیمانکاران حوزه سلامت نیز بیان کرد: نهایت تلاش خود را برای اینکه مطالبات پیمانکاران حوزه سلامت پرداخت شود انجام می دهیم و امیدواریم با برنامه ریزی صورت گرفته این مهم محقق شود.

معاون عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی درمانی گفت: تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی درمانی استان مورد انتظار بحق مردم است.مهر


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !