جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

ملت ایران طلایه داران مبارزه با استبکار هستند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز بوشهر گفت: روز 13 آبان ماه سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا برای استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار دردناک تر از روز 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران است

آخرین اخبار
۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ سعید خورند مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز بوشهر در گفتگو با خبرنگار سپاس اظهار داشت؛ روز 13 آبان ماه سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا برای استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار دردناک تر از روز 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران است زیرا در پیروزی انقلاب اسلامی ایران مردم شاه را از ایران بیرون کردند و در 13 آبان ماه با تسخیر لانه جاسوسی، آمریکا را از ایران بیرون راندند.

وی گفت: همین ویژگی منحصر به فرد برای این روز کافی بود تا حضرت امام خمینی «ره» 13 آبان را انقلابی بزرگ تر از انقلاب اول بنامند.

این مسئول بیان کرد:تسخیر لانه ی جاسوسی مخلوق و حاصل کار انقلابی دانشجویانی بود که با پیروی از خط و مشی حضرت امام خمینی  «ره» بحق واژه ی آتش به اختیار را معنا کردند و با حرکت انقلابی و به موقع خود و با بیرون راندن آمریکا از کشور، مقدمه ی بیرون راندن و اخراج آمریکا را از منطقه در زمان کنونی ما فراهم نمودند.

خورند گفت: دانشجویان انقلابی پیرو خط امام در سال 1357 با حرکت آگاهانه و شجاعانه خود در 13 آبان برای اولین بار در منطقه و جهان علم مبارزه ی با استکبار جهانی را بر افراشتند و امروز ملت ایران به عنوان طلاییه داران مبارزه ی با استعمار و استکبار خیل عظیمی از ملت ها و کشورهای ستم دیده ی منطقه و جهان را نیز با خود همراه ساخته است.

وی خاطر نشان کرد:امروز در چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران این مسیر مبارزه با استکبار پیش روی دانشجویان و جوانان نسل سوم انقلاب است و این علم به دستان کسانی افتاده است که نه تنها 13 آبان را ندیده اند بلکه حتی گاها روایت کاملی از آن واقعه را نشنیده اند. اما آنچه واضح است درک صحیح و نیز عمیق دانشجویان و جوانان نسل سوم انقلاب از ماهیت حرکت دانشجویان سال 57 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکاست.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز بوشهر بیان کرد: دانشجوی امروز به خوبی می داند که در این راهی که پیش روی اوست در جهت پیشرفت، عزت و سربلندی کشور و نیز آرمان های امام و انقلاب، دشمن اصلی او آمریکاست.

وی ادامه داد: دانشجوی امروز می داند که گفته ی حضرت امام خمینی «ره» که فرمودند هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید از روی غرور و تعصب و بی منطقی نیست بلکه به گفته رهبر معظم انقلاب متکی به یک پشتوانه و عقبه ی منطقی و فکری است و امروز راه مبارزه با استکبار با قدرت بیشتر و با منطق و تفکر عمیق دانشجویان انقلابی دنبال خواهد شد.

این مسئول اظهارداشت: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر متشکل از جوانان مومن و انقلابی به عنوان مجموعه ای پیشتاز در مبارزه با استکبار برنامه های مختلفی را از جمله تجمع دانشجویی استکبارستیزانه، تجلیل از مقام شامخ شهید مهندس عبدالرحمن یا علی مدد  شهیدی که در تسخیر لانه جاسوسی حضور داشته است، برگزاری نمایشگاه جنایات آمریکا علیه ملت و کشور ایران، اکران مستند ها و فیلم هایی با موضوع استکبار ستیزی و برگزاری مسابقه تیر اندازی استکبار ستیزانه هفته مبارزه با استکبار جهانی را گرامی می دارد.

انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !