سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

نمایشگاه صنایع دستی و دستاوردهای روستاییان و عشایر استان بوشهر راه‌اندازی شد

نمایشگاه محصولات صنایع دستی و دستاوردهای روستاییان و عشایر استان بوشهر در ۱۷ غرفه در دهکده گردشگری دریایی بوشهر افتتاح شد.

آخرین اخبار
۰۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 عبدالکریم گراوند ظهر امروز در بررسی روند اجرای پروژه 30 واحدی بنیاد مسکن چاهکوتاه بر تسریع در تکمیل و  استفاده از مصالح با کیفیت در ساخت این واحدها تاکید کرد.

استاندار بوشهر در بازدید از کارگاه تولید مبل خانگی در چاهکوتاه  با بیان اینکه، این واحد تولیدی عملیات ساخت آن امسال آغاز شده است اظهار داشت: این کارگاه تولیدی زمینه اشتغال 14 نفر را فراهم  کرده که  ضرورت دارد مطالبات سرمایه‌گذار محقق شود.

گراوند از روند بهسازی و اجرای ابنیه فنی محور روستاهای دویره – چاهکوتاه به سمل بازدید و بر تسریع در تکمیل آن با تامین اعتبارات لازم تاکید کرد.

بازدیداز پروژه اقامتگاه بوم گردی روستای آبطویل بوشهر از دیگر برنامه‌های بررسی طرح‌های روستایی بود که این اقامتگاه پس از تکمیل محلی برای برگزاری تئاتر، نمایش فیلم و اجرای موسیقی محلی برای علاقمندان به ویژه روستاییان می‌شود.

استاندار بوشهر در بازدید از مرکز درمانی در حال ساخت جزیره  شیف بر تسریع در تکمیل این مرکز درمانی و همچنین استفاده از ظرفیت زمین مربوط به آموزش و پرورش در کنار این مرکز درمانی تاکید کرد.

گراوند از اسکله بندرگاه شهرستان بوشهر هم دیدن کرد، در این اسکله 48 لنج و 100 قایق صیادی وجود دارد و لایروبی این اسکله از خواسته‌های دیرینه مردم و صیادان منطقه بندرگاه است.

وی به اتفاق  مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر به صورت سرزده روند اجرایی دو پروژه  عمرانی در حال ساخت شامل مدرسه و خانه بهداشت بندرگاه بررسی کرد.

در ادامه ایستگاه پاییزی شامل نمایشگاه محصولات صنایع دستی و دستاوردهای روستاییان و عشایر استان بوشهر در محل دهکده گردشگری دریایی بوشهر با حضور استاندار افتتاح شد.

در این نمایشگاه 17 غرفه برای عرضه محصولات مختلف روستاییان و عشایر در نظر گرفته شده است.تسنیم


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !