چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

گلستان گردشگری کنار ساحل خور بردستان دیر ایجاد می‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس گفت: بر اساس ظرفیت و قابلیت شهرستان دیر، گلستان گردشگری کنار ساحل خور بردستان این شهرستان ایجاد می‌شود.

آخرین اخبار
۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، سکینه الماسی بعدازظهر امروز در نشست هم‌اندیشی شهر بردستان با حضور مسئولان شهرستان دیر با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های بردستان اظهار داشت: تحقق مطالبات مردم و  توسعه زیرساخت‌های شهری در اولویت برنامه‌ها قرار دارد که مشارکت صنایع و شرکت‌های منطقه براساس مسئولیت‌های اجتماعی مورد توجه قرار دارد.

 نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس با تاکید بر مشارکت همگانی در حل برخی از مشکلات شهری افزود: یک‌سری مشکلات ساختاری است که باید با همکاری  و مشارکت مردم و مسئولان برطرف شود.

الماسی اسفالت کوچه‌های این شهر را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: شهر بردستان از ظرفیت‌های مهمی در عرصه‌های گوناگون از جمله گردشگری برخوردار است که زیباسازی مبلمان شهری باید در اولویت برنامه‌های شهرداری قرار بگیرد.

وی با اشاره به ساخت مجتمع فرهنگی و هنری  بر تامین اعتبارات  از محل مسئولیت‌های اجتماعی صنایع  تاکید کرد و گفت:  ساخت جاده بین مزارع  اراضی کشاورزی، از  محل اعتبارات  عوارض آلایندگی ومسئولیت‌های اجتماعی حق مردم است.

نماینده مردم  دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس توسعه نقشه حریم شهر بردستان را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: بر اساس ظرفیت و قابلیت شهرستان دیر، گلستان گردشگری کنار ساحل خور بردستان این شهرستان ایجاد می‌شود.

در این نشست شهردار بردستان و اعضای شورای این شهر مشکلات و در خواست‌های مردم را مورد اشاره قرار دادند و خواستار تحقق آنان شدند.

 عباس مرادی شهردار بردستان با تاکید بر تامین اعتبار برای اجرای مبلمان شهری گفت: تحقق این مهم نیاز به  تامین اعتبارات است که در این راستا تخصیص اعتبارات از محل اعتبارات عوارض آلایندگی مورد توجه است.

اعضای شورای بردستان نیز،  لایروبی خور بردستان، احداث سالن مجتمع فرهنگی و هنری و گلستان گردشگری در ساحل خور بردستان را خواستار شدند.

احداث جاده دسترسی به جاده وفاق بین دیر و کنگان، تهیه نقشه هادی توسعه شهر و اختصاص  اعتبار برای آسفالت کوچه‌ها و  ایجاد جاده بین مزارع  از دیگر مطالبات اعضای شورای شهر بردستان بود.تسنیم


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !