یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

واکنش روسیه به تحریم‌های جدید خزانه‌داری آمریکا علیه ایران

معاون وزیر خارجه روسیه بر مخالفت قاطع کشورش با تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران تأکید کرد و گفت: اعمال تحریم‌ها و تنبیه کشورهایی که اقداماتشان مورد رضایت واشنگتن قرار ندارد، به ابزاری در سیاست خارجی آمریکا تبدیل شده است.

آخرین اخبار
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

“سرگئی ریابکوف” معاون وزیر امور خارجه روسیه امروز (چهارشنبه) در گفت‌وگو با خبرگزاری «نووستی» اعلام کرد که مقامات مسکو دیدگاه کاملاً منفی نسبت به تشدید جدید تحریم‌های آمریکا علیه تهران دارند. به‌گفته وی، در واقع هیچ چیز نمی‌تواند مانع از ادامه اقدامات واشنگتن در اعمال فشار بر کشورهایی که از آنها رضایت ندارد، شود.

ریابکوف گفت: «به‌رغم آنکه این برخورد با چه کشوری و به چه دلایلی باشد، ایالات متحده تحریم‌های یک‌جانبه خود را اعمال می‌کند. ولی مواضع ما در قبال این برخورد کاملاً منفی است. تحریم‌های یکجانبه و غیرمعمول که به‌عنوان یک سلاح برای پیشبرد اهداف سیاست خارجی به‌کار گرفته می‌شود، برای ما غیرقابل قبول بوده و مواضع ما نسبت به آن کاملاً مشخص است. ما شاهد هستیم که  هیچ چیز نمی‌تواند مانع از آن شود که واشنگتن از اعمال فشار بر کشورهایی که اقداماتشان مورد رضایت آنها قرار ندارد، از جمله ایران، دست بردارند».


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !