پنج شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

جزییات آمارگیری در ۲۴ روستای تنگستان

سرپرست فرمانداری تنگستان گفت: طرح آمارگیری روستایی از 20 مهر برای 473 واحد مسکونی در 24 روستای این شهرستان انجام می شود.

آخرین اخبار
۰۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به نقل از ایرنا؛ احمد دشتی در نشست با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: طرح آمارگیری از ویژگی‌های مسکن روستایی در راستای هدایت گری، مقاوم سازی و برنامه ریزی برای تغییرساخت و سازهای روستایی در بافت های متناسب هر روستا مورد استفاده قرار می گیرد.

وی اظهارداشت: امسال با اجرای طرح مقاوم سازی مسکن روستایی بیش از۳۰۰ واحد مسکونی در این شهرستان بهسازی ومقام سازی می شوند.

دشتی یادآورشد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان فرهنگ سازی لازم برای مقاوم سازی خانه های روستایی را انجام می دهد.

وی افزود: دهیاران نیز بابنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان همکاری وهمراهی لازم را داشته باشند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: در سال ۹۷ بیش از۱۳هزار و ۹۱۲ واحد مسکونی در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر در استان بهسازی و مقاوم سازی می شوند.

حمید حیدری بریدی افزود:برای بهسازی و مقاوم سازی واحد های مسکونی در روستاها ۲۵۰میلیون ریال به صورت وام و ۸۰ میلیون ریال به صورت بلاعوض در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: آمارگیری واحدهای مسکن روستایی هر پنج سال یک بار با هدف بررسی وضعیت ساخت و سازها و برنامه ریزی لازم برای هدایت ساکنین روستاها برای بهسازی و مقاوم سازی انجام می شود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !