پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

استان بوشهر در تأمین دارو هیچ مشکلی ندارد

استاندار بوشهر با بیان اینکه مشکلی در تأمین دارو در استان وجود ندارد گفت: داروهای مورد نیاز به‌اندازه کافی در داروخانه‌های استان موجود اس

آخرین اخبار
۰۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس  عبدالکریم گراوند عصر امروز در نشست کارگروه تنظیم بازار استان بوشهر با تأکید بر لزوم مقابله با گرانفروشی اظهار داشت: برخورد قاطع با گرانفروشان به‌ویژه کالاهای اساسی باید با همکاری تعزیرات حکومتی، بازرسی، اداره کل صنعت و معدن و تجارت، نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های ذی‌ربط انجام شود تا آرامش به بازار برگردد.

وی با تأکید بر تلاش مدیران برای آرامش و آسایش مردم در تامین مایحتاج آنان گفت: در حال حاضر شرایط به‌گونه‌ای است که همه باید کمک کنند و همه مدیران با جدیت در راستای آرامش و آسایش مردم گام بردارند و هیچ گونه کم‌کاری در این مسیر پذیرفتنی نیست.

استاندار بوشهر با بیان اینکه در شرایط سخت مدیران  باید توان و تلاش خود را نشان دهند از همه مدیران  خواست در حوزه کاری خود جهادی فعالیت کنند و برای گره‌گشایی از مشکلات مردم از هیچ کوششی فروگذاری نکنند.

گراوند رفع مشکلات و افزایش رضایتمندی مردم را در اولویت برنامه کاری مدیران استان بوشهر دانست و تصریح کرد: این مقطع خاص را باید با مدیریت صحیح پشت سر گذاشته شود و باید شبانه‌روز برای مشکلات مردم، وقت بگذاریم و نباید فرصت‌ها هدر برود.

وی با بیان اینکه برخی گرانی‌ها  اجناس ناشی از ضعف مدیریت است گفت: مدیران مرتبط باید با تمام ظرفیت و جهادی فعالیت کنند تا مشکل گرانی‌ها کنترل و برطرف شود.

گراوند تشکیل منظم جلسات کارگروه تنظیم بازار در شهرستان‌ها را یک ضرورت دانست و افزود: فرمانداران باید در عرصه تنظیم بازار از هیچ کوششی فروگذاری نکنند و بازار را به‌طور صحیح مدیریت کنند.

استاندار بوشهر با ابراز اینکه در استان بوشهر در تأمین دارو هیچ مشکلی  وجود ندارد خاطرنشان کرد: داروهای مورد نیاز به‌اندازه کافی در داروخانه‌های استان وجود دارد و هیچ مشکلی در تأمین و توزیع دارو نیست.

وی مهم‌ترین دغدغه موجود جامعه را تأمین امنیت و آرامش مردم دانست و تأکید کرد: برای تحقق این مهم از همه ظرفیت و قابلیت‌ها استفاده می‌شود و از مدیران تمام دستگاه‌ها درخواست می‌شود در تأمین امنیت و آرامش مردم شبانه‌روزی تلاش کنند.تسنیم


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !