چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تبیین معارف حسینی در جامعه/ برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌های محتوایی در مجالس عزاداری

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر بر کیفی‌سازی برنامه‌های ماه محرم تاکی کرد و گفت: معارف حسینی در جامعه تبیین شود و برای اجرای برنامه‌های محتوایی در مجالس عزاداری امام حسین (ع) برنامه ریزی منظم صورت گیرد.

آخرین اخبار
۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛
به گزارش سپاس، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح امروز در مراسم عزاداری سیدو سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و یاران با وفایش در بوشهر، امام حسین (ع) را الگوی ایثار و از خودگذشتگی دانست و بیان کرد: بالاترین ایثار این است که انسان حیات خود را تقدیم کند که حضرت امام حسین (ع) الگوی اینگونه از ایثار و از خودگذشتگی است.

وی با بیان اینکه بزرگترین معروف در جامعه حفظ نظام اسلامی است، افزود: در این راستا باید همگان پیشقدم باشند و در این مسیر نورانی تقویت جایگاه ولایت در جامعه اسلامی را مورد توجه قرار دهند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه بیعت نکردن امام حسین(ع) با یزید آموزه مهمی برای حاکمان اسلامی در همه دوره‌هاست تصریحکرد: امروز هم آنچه جبهه کفر از ما مطالبه می‌کند این است که از اسلام دست بکشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با تبیین جایگاه نهضت عاشورا برای حفظ قرآن و سنت سیره نبوی و ترویج آن در جامعه خاطر نشان کرد: امام حسین (ع)تمام هستی خود را در طبق اخلاص گذاشت و جان خود و اولاد و یاران خویش را تقدیم کرد تا قرآن، اسلام و سنت و سیره نبوی پابرجا و زنده بماند و در جامعه توسعه یابد.

وی با بیان اینکه امروز نیز دشمنانی و ظالمانی هستند که با توطئه‌ها و نیرنگ‌ها می‌خواهند اسلام را از بین ببرند، اظهار داشت: : امروز شاهد تحولات و حرکت‌هایی هستیم و دشمن یکبار دیگر درصدد است با نیات انحرافی خود مسیر اسلام را متوقف کند.

سروستانی عزت امروز اسلام و ایران اسلامی را به برکت مقاومت و ایستادگی و شناخت امام، ولی فقیه و تبعیت از مقام معظم رهبری دانست و تاکید کرد: در این عرصه که ظلم‌ها و جنایات دشمنان اسلام توسعه یافته باید با تبعیت از مقام معظم رهبری با اقتدار از مشکلات عبور کنیم.

وی  از اعزام  مبلغان در ماه محرم خبرداد و بیان کرد: با اعزام 900 روحانی به عنوان طلایه‌داران تبلیغ برای تقویت باورهای دینی، روحیه انقلابی‌گری و احیاء امر به معروف و نهی از منکر در نقاط مختلف استان فعالیت می‌کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با تاکید بر کیفی‌سازی برنامه‌های ماه محرم، خواستار تبیین معارف حسینی در جامعه و برنامه ریزی منظم برای اجرای برنامه‌های محتوایی در مجالس عزاداری حضرت امام حسین (ع) شد.فارس


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !