شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مرحله دوم رزمایش محمد رسول‌الله(ص) ۱۲ مهرماه در بوشهر برگزار می‌شود

معاون سپاه پاسداران استان بوشهر با اشاره به اجرای موفق مرحله نخست رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) گفت:مرحله دوم این رزمایش با حضور ۲۰ هزار تن از بسیجیان ۱۲ مهر ماه در مرکز استان بوشهر برگزار می‌شود.

آخرین اخبار
۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ سهراب انبارکی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با تسلیت تاسوعا و عاشورای حسینی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: رزمندگان استان بوشهر در 8 سال دفاع مقدس در عملیات‌های مختلف دریایی، زمینی و هوایی حضور داشتند که نقش مهم و موثر آنان در 8 سال جنگ تحمیلی نشان می‌دهد.

وی، با قدردانی از رسانه‌ها و خبرگزاری‌های استان بوشهر در انعکاس مطلوب مرحله نخست رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) افزود: مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص)  با شرکت 20 هزار نفر از بسیجیان عضو گردان بیت‌المقدس در مرکز استان بوشهر برگزار می‌شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر از تجمع 100 هزار نفری در تهران خبرداد و بیان کرد: مرحله دوم رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) در استان بوشهر 12 مهرماه برگزار می‌شود.

سرهنگ انبارکی با بیان اینکه دفاع همچنان باقی است تصریح کرد: دفاع مقدس در تمام سطوح جامعه از جمله جنگ اقتصادی دشمن باقی است چراکه جهاد ترکیبی سخت و نرم در این عرصه «جهاد کبیر» است.

وی، با بیان اینکه جنگ اقتصادی دشمن تمام عیار و همه جانبه است افزود: دشمن در ابعاد گوناگون در جنگ اقتصادی وارد میدان شده که ضمن ناامید و دلسرد کردن مردم ضعف نظام اسلامی را مورد توجه قرار داده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با تاکید بر توجه به آسیب‌های اجتماعی در تدوین سند فرهنگی استان بوشهر گفت: در عرصه آسیب‌های اجتماعی، قرارگاه حضرت جواد(ع) در این راستا فعالیت می‌کند و آمادگی همکاری در تدوین سند فرهنگی استان دارد.

سرهنگ انبارکی به برنامه‌های هفته دفاع مقدس پرداخت و گفت: برای این هفته 946 برنامه تدوین و اجرایی شده که در تمام شهرها و روستاهای استان بوشهر عملیاتی می‌شود.

وی، اجرای برنامه‌ها و نهضت‌های روشنگری،  طرح های فرهنگی، ورزشی، افتتاح نمایشگاه، پروژه‌های محرومیت‌زدایی، دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و  سایر ایثارگران از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس دانست.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !