پنج شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

خارج سازی شناورهای مغروق در خور گناوه ضروری است

معاون امورعمرانی فرمانداری گناوه گفت: شمار زیادی شناور مغروق در خور (آبراه دریایی) این بندر بلاتکلیف است که برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی خارج سازی آنها ضروری است.

آخرین اخبار
۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حسام منصوری مطلق روز دوشنبه در جلسه شورای مدیریت بحران این شهرستان افزود: قایق های بدون هویت باید ساماندهی و دستگاه های متولی برای شناسنامه دار کردن آنها تمهیدات لازم را اتخاد کنند.
وی اظهارداشت: پل ورودی شهر و خور مرده شور از طرح های مهم و حیاتی و حالت پدافندی درمواقع حساس و ضروری برای این منطقه است که مشمول مرور زمان شده و باید هرچه زودتر تعیین و تکلیف شود.
منصوری مطلق با تاکید بر برقراری ارتباط بی سیم بین دستگاه های عملیاتی در مواقع بحرانی گفت: در این خصوص جلسه ای با محوریت مخابرات و با حضور دستگاه های مرتبط تشکیل و رایزنی هایی با سازمان رادیویی کشور انجام شود.
معاون امور عمرانی فرمانداری گناوه افزود: شهرداری و اداره برق در زمینه هرس درختان و جلوگیری ازخطرآفرینی آنها در محدوده کابل های برق بویژه درایام بارندگی تعامل لازم را داشته باشند.
وی گفت: وجود هرگونه داربست در نقاط مختلف شهر بر اساس ماده 55 ممنوع و شهرداری موظف به جمع آوری و جلوگیری از نصب آنها است.
معاون امورعمرانی فرمانداری گناوه اظهارداشت: حضور اکیپ آتش نشانی شهرداری در زمان برگزاری آیین های ویژه دهه اول محرم ضرورت دارد.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر و در کرانه خلیج فارس واقع است. / ایرنا


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !