سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تارتار به تمرینات تیم پارس جنوبی جم بازگشت

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم که پس از بازی برابر سپاهان اصفهان، تمرینات این تیم را ترک کرده بود، روز چهارشنبه به سرکار خود بازگشت.

آخرین اخبار
۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مهدی تارتار در حاشیه تمرین تیم پارس جنوبی جم درگفت و گو با خبرنگاران درباره غیبت 2 روزه خود گفت: به هر حال همه در جریان اتفاقاتی که برای تیم ما افتاده هستند و من بعد از بازی با سپاهان به خاطر اینکه مشکلات به تیم ضربه نزند اعلام کردم که به تمرین نمی روم و به همین خاطر در 2 روز گذشته این کار را انجام دادم. 
وی بیان کرد: دلیلم برای این کار بهم نخوردن شرایط تیم بود و واقعیت این است که زحمات زیادی کشیده شده تا پارس جنوبی جم شرایط فنی خوبی پیدا کند و نتایجی که ما در 6 هفته ابتدایی کسب کردیم گواه خوبی برای این موضوع است.
تارتار ادامه داد: اگر در 2 روز گذشته در تمرینات تیم حضور پیدا می کردم، شاید اتفاقات بدتری رخ می داد و به خاطر بازیکنانم این کار را کردم تا اگر قرار است فشاری وارد شود به خودم باشد و بازیکنان لطمه ای نبینند.
وی گفت: با این وجود از بازیکنان هم خواستم تمرینات را ادامه و کارشان را دنبال کنند تا لطمه ای به شرایط تیم در فاصله باقی مانده تا دیدار جام حذفی با پیکان وارد نشود.
سرمربی پارس جنوبی جم گفت: در 2 روزی که به تمرینات نرفتم، بسیاری از هواداران پارس جنوبی در تماس های متعدد من را شرمنده الطاف خود کردند و همه آنها خواستند که برگردم و کار را انجام دهم.
تارتار افزود: به هر حال خط قرمز ما هواداران خوب مان هستند و به احترام آنها در تمرین امروز حضور یافتم.
وی تاکید کرد: در 10 سال گذشته سابقه نداشته که یکروز در تمرینات حاضر نشوم، اما این بار مجبور شدم زیرا در 3سال گذشته زحمات زیادی برای این تیم کشیده ایم و حیف است ضربه بخورد که به همین خاطر درست نبود بیش از این در تمرینات حضور پیدا نکنم. 
تارتار افزود: حضورم در تمرینات پارس جنوبی جم به منزله حل شدن مشکلات نیست و ما هنوز مشکل مالی داریم.
تارتار گفت: در این ارتباط مدیرعامل باشگاه در تلاش است و زحمات زیادی کشیده و برخی مسئولان استانی نیز بسیج شده اند تا مشکلات مالی حل شود.
سرمربی پارس جنوبی جم افزود: ما روی قول های داده شده حساب کردیم و امیدوارم در روزهای آینده مشکلات حل شود و با آسودگی خیال بتوانیم کارمان را دنبال کنیم.
پارس جنوبی جم اکنون با هشت امتیاز در رده هفتم جدول لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد.
تارتار سرمربی تیم هفته گذشته پس از بازی برابر سپاهان اعلام کرد که تا زمان حل مشکلات مالی در تمرین های این تیم حضور پیدا نمی کند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !