یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

بهورزان دشتی تجلیل شدند+عکس

به مناسبت ۱۲ شهریور ماه روز بهورز در آئینی با حضور مسئولین از بهورزان شهرستان دشتی تجلیل شد.

آخرین اخبار
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، به نقل از مهر؛ عبدالله نادری فرماندار شهرستان دشتی عصر سه شنبه در این مراسم از دست اندرکاران برگزاری این مراسم تقدیر کرد و اظهار داشت: امروز در شرایطی سه پروژه مهم نفتی و پتروشیمی با حضور رئیس جمهور به بهره‌برداری می‌رسد که جمهوری اسلامی در یک جنگ تمام عیار اقتصادی است و دشمنان تمام تلاش خود را بکار بستند که از این طریق به مردم و نظام فشار وارد کنند.

بهورزان شهرستان دشتی تجلیل شدند

وی افزود: یکی از مطالبات به حق مردم ارتقای سطح سلامت در جامعه بوده که با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید این مهم تحقق یافت و در این مدت اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است.

نادری با اشاره به نقش بهورزان در سلامت جامعه یادآور شد: بهورزان نقش بسزایی در سلامت افراد، پیشگیری از بیماری‌ها، بهداشت محیط و غیره دارند.

وی تصریح کرد: نقش این عزیزان در جلب مشارکت‌های مردمی بر کسی پوشیده نیست و همواره در این زمینه اثر گذار هستند و اگر می خواهیم در زمینه شاخص های بهداشتی ارتقاء داشته باشیم ضرورت دارد مردم و مسئولین در این زمینه مشارکت کنند.

فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه بهداشت و بهورزان زمینه جلب مشارکت های مردم از طریق آموزش فراهم کنند، گفت: در سالهای گذشته شهرستان در زمینه طلاق وضعیت مطلوبی نداشت و با انجام برخی کارها و فعال کردن کارگروه‌ها به نسبت گذشته وضعیت بهتر شده است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !