شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

معاون استاندار بوشهر :وحیه ایثارگری بسیج در جامعه ترویج شود

معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه بسیج هیچگاه تاریخ مصرف ندارد و همواره جامعه به آن نیاز دارد گفت: در راستای مقابله با توطئه‌های دشمنان روحیه ایثارگری و از خودگذشتگی بسیج در جامعه ترویج شود.

آخرین اخبار
۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، سعید زرین‌فر ظهر امروز در مراسم تجلیل از کارمندان بسیجی استان بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: کارمندان در 8 سال جنگ تحمیلی نقش مهمی داشتند و با توجه به نیاز کشور در جبهه‌های نبرد حضور یافتند و جان خود را تقدیم نظام اسلامی ایران کردند.

وی با تاکید بر توجه به روحیه و رویه شهیدان گفت: شهیدان رجایی و باهنر که الگوی خدمت‌گزاری در جامعه اسلامی معرفی شده امید است کارکنان و مسئولان دستگاه‌های اجرایی در راستای تحقق الگوی یاد شده برای خدمتگزاری در تامین مطالبات مردم تلاش کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار بوشهر، بسیج را بدنه فعال و حساس جامعه دانست و گفت: بسیج بر اساس نیاز جامعه اسلامی و منافع  عمومی کشور در عرصه‌های مختلف حضور دارد.

زرین فر با بیان اینکه بسیج هیچگاه تاریخ مصرف ندارد و همواره جامعه به آن نیاز دارد گفت: اگرچه سنگر و اولویت بسیج تغییر می‌یابد اما روحیه ایثارگری و از خودگذشتگی در جامعه جریان دارد.

وی به جنگ اقتصادی دشمن پرداخت و با بیان اینکه آمریکا تهاجم اقتصادی خود را علیه نظام اسلامی آغاز کرده است افزود: دشمن امروز جنگ اقتصادی علیه نظام اسلامی ایران آغاز کرده و طبیعتأ بسیج و بسیجی باید در مقابل آن موضع گرفته و نقش فعال خود را نشان دهد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار بوشهر با تاکید بر حمایت از بخش‌های تولیدی و اقتصادی افزود: نظارت و حمایت از بخش‌های اقتصادی و تولیدی از اهم برنامه‌ها است و حل مشکلات این بخش مورد توجه و در اولویت است.

زرین‌فر با بیان اینکه دشمن برای دلسرد کردن جامعه تلاش می‌کند خاطرنشان کرد: دشمن در تلاش است مردم را نسبت به مسئولان نظام دلسرد و بین آنها فاصله ایجاد کند که در این راستا برای خنثی سازی توطئه دشمن،  تقویت اعتماد عمومی باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی ضرورت تکریم ارباب و رجوع را مورد تاکید قرار داد و گفت: همه کارمندان دولت در هر رده کاری وظیفه دارند ضمن انجام کار مردم با احترام مشکلات و درخواست‌های مراجعه کنندگان را مورد توجه و بررسی قرار دهند که کارکنان بسیجی در این عرصه وظایف مضاعفی دارند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار بوشهر با بیان اینکه کارکنان بسیجی نقش الگو برای سایر کارکنان دارند تصریح کرد: کارمندان بسیجی باید نقش راهگشا داشته باشند و نگذارند کارهای مردم در ادارات با مشکل روبه‌رو شود.

در این آیین از کارمندان نمونه بسیجی استان بوشهر قدردانی شد.تسنیم


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !