یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

ارزیابی مدیران استان بوشهر در تعامل با رسانه‌ها

معاون استاندار بوشهر گفت: از سال آینده نمره ارزیابی عملکردی دستگاه‌های اجرایی در تعامل و همکاری مدیران با رسانه‌ها دخالت داده می‌شود.

آخرین اخبار
۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ مجید خورشیدی معاون استاندار بوشهر در گفت و گو با خبرنگار سپاس با اشاره به آموزش‌های مکتب ائمه اطهار (ع) در خدمت رسانی به مردم اظهار داشت: اینکه فردی در جایگاه خدمتگذاری قرار بگیرد، توفیق خداوند است.

وی با تبریک عید غدیر خم و جایگاه آن در جامعه اسلامی افزود:  میراث ماندگار امیر المومنین(ع) نهج البلاغه است  که ضمن توجه به این کتاب مهم  برای سعادت و کمال باید عامل به معارف اهل بیت(ع) باشیم.

مجید خورشیدی با اشاره به موضوع تکریم ارباب رجوع و اهمیت آن، خطاب به کارمندان گفت: هر نیازی که از شهروندان برطرف می‌شود، برای مدیران نعمتی از جانب خداوند بوده، که نباید نادیده گرفته شود.

وی با تاکید بر توجه به خدمت رسانی مطلوب به جامعه و مردم افزود: فلسفه مدیریت و کارمند تحقق مطالبات و پاسخگویی به نیازمندی‌های مردم است.

خورشیدی با تاکید بر کارآمدی دولت خاطرنشان کرد: ما باید از کارآمدی دولت که همان کارآمدی نظام است دفاع و کمک کنیم مردم امیدوارانه‌تر زندگی کنند چراکه دشمن با توجه به وضعیت اقتصادی ماه‌های اخیر، نهایت تلاش خود را برای ناامیدی مردم بکار گرفته است.

معاون استاندار بوشهرضرورت ارتباط مسئولان با مردم را مورد اشاره قرار داد و  تصریح کرد: مدیران باید ارتباط خود را با مردم بیشتر کنند و مدیری که ارتباطی با مردم نداشته باشد نمره خوبی از مردم دریافت نمیکند.

وی به شرایط اقتصادی جامعه پرداخت و بیان کرد: در ماه‌های اخیر مشکلاتی در حوزه اقتصادی کشور فراهم شده که بخشی از آن به سبب خروج آمریکا از برجام و ترفند‌های این کشور است.

خورشیدی، یکی از نقاط ضعف دولت با وجود  اقدامات مهم انجام شده را  نداشتن برنامه برای ارائه گزارش به مردم دانست و خاطر نشان کرد: در این زمینه رسانه‌ها نقش مهم و تاثیرگذاری دارند.

وی  با تاکید بر تعامل بیشتر مدیران با خبرنگاران و رسانه‌ها گفت: یکی از شاخص‌های ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه‌های اجرایی در  نحوه همکاری و تعامل با خبرنگاران و رسانه‌های گروهی است.

معاون استاندار بوشهردر پایان  گفت: از سال آینده نمره ارزیابی عملکردی دستگاه‌های اجرایی در تعامل و همکاری مدیران با رسانه‌ها دخالت داده می‌شود.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !