شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۱۲۴ هزار لیتر سوخت قاچاق در بوشهر کشف شد

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی نیروی انتظامی استان بوشهر ۱۲۴ هزار لیتر سوخت قاچاق و فراورده‌های نفتی در یک ماه گذشته در استان کشف شده است.

آخرین اخبار
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ جوشن سهرابی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید برمقابله با قاچاقچیان کالا، ارز و مواد سوختی اظهار داشت: مقابله با قاچاقچیان درعرصه‌های مختلف اقتصادی و تجاری در اولویت برنامه پلیس و نیروی انتظامی قرار دارد.

وی با بیان اینکه معیشت و اقتصاد مردم ساحل نشین استان بوشهر مورد توجه و در اولویت قرار دارد افزود: در راستای مبارزه با قاچاق مردم غیور ساحل نشین استان با نیروی انتظامی همکاری و تعامل تنگاتنگی دارند که از خدمات مردم قدردانی می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از فعالیت‌های مبارزه با سوخت قاچاق در مرداد ماه پرداخت و بیان کرد: با تلاش ماموران پلیس آگاهی نیروی انتظامی استان بوشهر 124 هزار لیتر سوخت قاچاق و فراورده‌های نفتی در یک ماه گذشته  در استان کشف شده است.
 سرهنگ سهرابی با بیان اینکه  پلیس آگاهی طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی از ابتدای مردادماه اجراء کرده است خاطر نشان کرد: در این طرح به میزان 64 هزار 500 لیتر گازوئیل، 60 هزار و 230 لیتر نفت سفید، 2500 لیتر مشتقات نفتی کشف و توقیف شد.

وی با اشاره به دستگیری متهمان تصریح کرد: در این مدت 15 نفر متهم مرتبط با قاچاق سوخت دستگیر و در اختیار مرجع قضایی استان بوشهر قرار گرفتند.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر  با تاکید بر مقابله با باندهای سازمان یافته و حرفه‌ای قاچاق کالا افزود: علاوه بر رصد شبانه‌روزی محورها و نقاط مختلف،  5 ایستگاه بازرسی در محورهای مواصلاتی استان بوشهر استقرار دارد که برای مقابله با قاچاق زیر ساخت‌های لازم در این ایستگاه‌ها ایجاد شده است.تسنیم


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !