چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

قیمت مرغ در بوشهر کنترل شود/ کاهش قیمت برخی کالاها در بازار

استاندار بوشهر از کاهش قیمت برخی کالاها و اجناس در سطح بازار استان بوشهر خبر داد و گفت: باید با تشکیل کارگروه تخصصی، قیمت مرغ در بوشهر کنترل شود.

آخرین اخبار
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، عبدالکریم گراوند بعد از ظهر پنجشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان بوشهر اظهار داشت: بازگشت فضای آرامش به بازار را با ابلاغ سیاست‌های جدید ارزشی شاهد هستیم و بازار واکنش خود را به این سیاست‌ها نشان داده است.

وی به ظرفیت‌های مهم اقتصادی در استان بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: باید از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های مهم استان بوشهر در راستای رونق اقتصادی و تامین معیشت به خوبی استفاده کرد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه تعاونی‌های مرزی استان بوشهر قابلیت خوبی برای توسعه اقتصادی دارند، خاطرنشان کرد: برای تامین نیاز کشور باید از قابلیت‌های اتاق بازرگانی و تعاونی مرزی به خوبی استفاده شود.

وی خواستار تشکیل کارگروه تخصصی در استان برای کنترل قیمت گوشت مرغ شد و بیان کرد: باید به گونه‌ای تصمیم‌گیری شود که قیمت مرغ به صورت منصفانه‌ای تنظیم شود و نظارت کافی بر قیمت کالاها انجام شود.

گراوند خواستار افزایش برنامه‌های نظارت و سرکشی از بازار به منظور کنترل قیمت‌ها شد و افزود: با ابلاغ سیاست‌های ارزی شاهد کاهش قیمت برخی از کالاها از جمله قیمت آهن‌آلات در استان بوشهر هستیم.

وی اضافه کرد: دشمنان تلاش ویژه‌ای برای ضربه زدن به اقتصاد کشور دارند و به ترفندهای مختلفی متوسل می شوند و نیاز است که مردم در مقابل این تلاش‌ها هوشیار باشند.مهر


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !