جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

بازیهای شاهین بوشهر در کدام ورزشگاه برگزار مبی شود

شاهین شهرداری بوشهر بعد از چند سال در لیگ دسته دو کشور حضور داشت امسال با بازیهای خوب خود توانست به لیگ یک کشور صعود کند و بازیهای خود را در یکی از دو ورزشگاه بوشهر برگزار می کند.

آخرین اخبار
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، شاهین شهرداری بوشهر بعد از چند سال در لیگ دسته دو کشور حضور داشت امسال با بازیهای خوب خود توانست به لیگ یک کشور صعود کند.

شاهین شهرداری بوشهر پس از پیروزی مقابل شاهین عامری تنگستان که با سه گل به برتری رسید و  به احتمال فراوان یک بازی دوستانه دیگر هم برگزار خواهد کرد و سپس برای جدال مقابل گل گهر آماده خواهند شد.

محل برگزاری دیدار های خانگی شاهین شهرداری در فصل جدید فعلا ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر می باشد و به نظر می رسد در اولین بازی خانگی مقابل گل گهر چند هزار نفر به ورزشگاه بیایند.

باشگاه شاهین شهرداری تا کنون بازیکنانی مانند نعمتی،بیرانوند،راجی،غلامعلی تبار،گودرزی،نیکخو،غلامعلی بیگی،اسماعیل نظر،عبدی،دغاغله،نجفی،مالکی،سالاری،موسی زاده و چراغی را به عنوان بازیکنان غیر بومی جذب کرده تا تعداد آنها به عدد ۱۵ برسد!

گفته می شود افرادی مانند مسعود پالیزدان به عنوان مدیر آکادمی و رضا بازیاری کاپیتان سابق شاهین به عنوان سرمربی تیم امید این باشگاه مورد نظر هستند.

 

انتهای پیام

 

 

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !