یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

ظرفیت و پتانسیل فوتبال ساحلی استان بسیار بالاست/ اسپانسرها از فوتبال ساحلی حمایت کنند

رییس کمیته فوتبال ساحلی بوشهر گفت: ظرفیت و پتانسیل فوتبال ساحلی استان بسیار بالاست و نگاه کشور به بوشهر به عنوان یک قطب مد نظر می باشد.

آخرین اخبار
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، علی رضا سعیدی رییس کمیته فوتبال ساحلی بوشهر در گفتگو با خبرنگار ما گفت: رقابتهای امیدهای قهرمانی کشور در بخش فوتبال ساحلی در حال پیگیری است که استان بوشهر سه نماینده در این رقابتها دارد.موج گناوه در اصفهان به مصاف حریفان می رود و دو تیم پارس جنوبی و دریانوردان نیز در بوشهر به دیدار رقبا خواهند رفت.

سعیدی ادامه داد: سال گذشته پارس جنوبی قهرمان این رقابتها گردید و اکنون نیز به عنوان یکی از تیمهای قدرتمند بازی ها حاضر است. امیدواریم پارس جنوبی،دریانوردان و موج از اینمرحله صعود کنند تا استان در جمع ۸ تیم برتر با ۳ شرکت کننده بتواند یک رکورد را رقم بزند.

وی تصریح کرد: ظرفیت و پتانسیل فوتبال ساحلی استان بسیار بالاست و نگاه کشور به بوشهر به عنوان یک قطب مد نظر می باشد.

رییس کمیته فوتبال ساحلی بوشهر اظهار کرد: در سطح پایه باشگاه هایی نظیر نخلستان هلیله و دیگر تیمهایی که نام بردم علاقه مند هستند و باید از آنها در زمینه کشف استعدادهای فوتبال ساحلی قدردانی کرد.

سعیدی گفت: انتظار می رود شهرداری ها و بخشهای فرهنگی آنها در زمینه فراهم ساختن زمینهای فوتبال ساحلی کمک حال ورزش و جوانان عاشق این رشته ورزشی باشند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !