چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

انصراف باشگاه خونه به خونه از رقابت‌های لیگ یک

مالک باشگاه خونه به خونه مازندران کناره‌گیری این تیم در رقابت‌های لیگ یک را با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد.

آخرین اخبار
۰۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، به نقل از بلاغ، قاسم حسن‌زاده مالک باشگاه خونه به خونه بابل با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: قبل از هر چیز دهه پُرسعادت کرامت و پیشاپیش تولد آقا علی ابن موسی‌الرضا(ع) را خدمت تمام مردم ایران و مردم خوب استان مازندران و شهرستان بابل تبریک عرض می‌کنم.

چند سالی‌ست به عشق مردم مازندران و بابل با هزینه شخصی و بی‌منّت برای ورزش شهرم هزینه کردم، همیشه سعی کردم به‌جای حرف زدن، عمل کنم و بر هیچ کس پوشیده نیست طی چند ماه اخیر چه نامرادی‌هایی را تحمل کردیم، دقیقاً نگرانی و دلخوری‌های تک تک هواداران خونه به خونه را درک می‌کنم و از همه آنها بابت تحمل این سه ماهِ عذاب‌آور تشکر می‌کنم، آنها در این مدت بهتر از هر کسی متوجه قضیه تبانی دیدار نساجی مقابل راه آهن در هفته آخر لیگ یک و جعل شناسنامه بازیکن صغر سنی و بابلی تیم نساجی شده‌اند.

اما روی سخنم با آقای تاج است که تا امروز وقت‌کشی کرد و آنقدر شجاعت و شهامت نداشت رأی را اعلام کند.

آقای تاج! یقیناً یادتان نرفته است در آخرین جلسه حضوری‌مان به بنده چه گفتید، تاکنون نتیجه رأی را نیز اعلام ننموده‌اید، مسابقات شروع شده است و آنهایی که تبانی کردند و اسناد و شناسنامه را جعل نموده‌اند در حال قدم زدن هستند و به ریش شما می‌خندند و تنها هواداران خونه به خونه می‌مانند که شب و روز به این فکر می‌کنند که چرا آقای تاج نمی‌گذارد رأی واقعی اعلام شود؟!

آقای تاج! مردم قائم‌شهر فهیم هستند و اکثر آنها می‌دانند چه اتفاقی افتاده است، ای کاش لااقل این شجاعت و شهامت را داشتید که به مردم خوب و فهیم قائم‌شهر اعلام کنید صعود به لیگ برتر حق تیم خونه به خونه و مردم بابل بود و یقین داریم مردم قائم‌شهر نیز به این نتیجه رسیده‌اند که در بازی با راه آهن تبانی رخ داده است و این تیم از بازیکن صغر سن استفاده کرده است و باید دیدار خونه به خونه مقابل این تیم ۳ بر صفر اعلام شود.

برای بسیاری از مردم بابل و قائم‌شهر جای سؤال دارد که اصلاً چرا نتیجه این رأی اعلام نمی‌شود و اگر ادعای باشگاه خونه به خونه مردود است، چرا جرأت رسانه‌ای کردن آن را ندارید؟

دوستان قائم‌شهری‌مان وقتی به ما می‌رسند می‌گویند تیم ما ۲۵ سال به لیگ برتر نرفته بود و حاضریم ۲۵ سال دیگر صبر کنیم ولی با فوتبال پاک و بدون تبانی و بدون دادن سکه به مدافع حریف و بدون بازیکن صغر سن راهی لیگ برتر شویم، آقای تاج! ای کاش کمی صداقت داشتید و به مردم قائم‌شهر می‌گفتید حق فوتبال بابل بود که به لیگ برتر صعود کند‌.

بنده در برنامه ۹۰ اعلام کردم و به کمیته صیانت نیز نامه زدم و گفتم چند بازیکن تیم ما با سرمربی نساجی در ارتباط بودند و یا خود را به مصدومیت زدند تا در هفته‌های پایانی به تیم کمک نکنند، حتی پزشک تیم ما نیز رسماً اعلام کرد آنها مشکلی ندارند و خود را به مصدومیت زده‌اند ولی اکنون شاهدیم به تیم نساجی ملحق شدند و فدراسیون هم هیچ عکس‌العملی از خود نشان نداد.

آقای تاج! شما در اتاق‌تان در فدراسیون نشسته‌اید و خبر ندارید اطراف‌تان چه اتفاقاتی رخ می‌دهد و مردم چه می‌گویند، برای فوتبال ایران روشن شده است که در هفته پایانی لیگ بین دو تیم نساجی و راه‌آهن تبانی رخ داده است و حق تیم خوب خونه به خونه که لیگ را مردانه به پایان برد خورده شده است و زحمات یک مجموعه بزرگ با بی‌معرفتی بر باد رفت.

با این تفاسیر شما نشان دادید قصد دارید با وقت‌کشی به هدف‌تان برسید و به همین منظور باشگاه خونه به خونه و هوادارانش را ماه‌ها در انتظار گذاشتید و بنده مجبورم به هواداران خونه به خونه اعلام کنم دیگر با اعصاب و احساسات‌تان بازی نخواهیم کرد و در لیگ یک تیم‌داری نخواهیم کرد، چون تیمداری بخش خصوصی از جیب شخصی‌اش برای فوتبال ایران هیچ تأثیری برای فدراسیون فوتبال ایران ندارد.

از تمام هوادارانی که در طی این چند سال صمیمانه از تیم شهرشان حمایت کردند نهایت تشکر را دارم و امیدوارم روزی بتوانم زحمات‌شان را جبران کرده و در شادی‌های تک تک این عزیزان شرکت کنم.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !