شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

طرح خط ریلی بوشهر به شیراز عملیاتی می‌شود

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه قرارداد فاینانس راه آهن بوشهر به شیراز امضاء شده است گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده این پروژه با انجام مناقصه، عملیاتی اجرایی آن به زودی آغاز می‌شود.

آخرین اخبار
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در همایش تجلیل از صنعت‌گران و معدن‌کاران نمونه استان بوشهر با تاکید بر برطرف شدن موانع پیش‌روی تولیدکنندگان و معدن‌کاران اظهار داشت: سیاست دولت این است که مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی برطرف شود که در این راستا راهکارهای گوناگون اعمال می‌شود.

وی، با اشاره به شرایط ویژه اقتصادی و جنگ اقتصادی دشمن تاکید کرد: بعد از خروج آمریکا از برجام و اجرای تحریم‌ها علیه نظام اسلامی ایران، و با بروز جنگ روانی که اقتصاد کشور را هدف قرار داده است دشمن قصد دارد مشکلات مردم و جامعه را افزایش دهد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه دشمن هر روز خبر جدیدی علیه اقتصاد کشور منتشر می‌کند افزود: صنعت‌گران و تولیدکنندگان باید همراه با دیگر عرصه‌ها با اتحاد و انسجام زمینه عبور از گردنه اقتصادی را فراهم کنند.

گراوند با تاکید بر رفع مشکلات تولیدکنندگان و صنعت‌گران گفت: حمایت از تولید و اقتصاد در اولویت برنامه‌ها است که در این راستا از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.

وی، با بیان اینکه صنعت‌گران در تولید محصول خود باید برندسازی کنند افزود: بالا بردن کیفیت محصول باید مورد توجه صنعت‌گران قرار بگیرد و در این راستا حمایت ویژه‌‌ای از تولید کنندگان می‌شود.

استاندار بوشهر، حمایت از کالای ایرانی را بهترین فرصت برای تولیدکنندگان دانست و تصریح کرد: صنعت‌گران باید از شعار امسال که حمایت از کالای ایرانی است در راستای ارتقاء کیفیت و صادرات کالای خود استفاده کنند.

گراوند از انعقاد قرارداد فاینانس راه آهن بوشهر به شیراز خبرداد و خاطر نشان کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده این پروژه با انجام مناقصه، عملیاتی اجرایی آن به زودی آغاز می‌شود.

وی، اجرای زیرساخت راه آهن را یک ضرورت دانست و افزود: با توجه به ظرفیت بالای صنعتی، اقتصادی و تجاری استان بوشهر اجرای طرح راه آهن امری مهم و ضروری است که در این راستا مراحل انجام مناقصه در حال اجراء است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه فرایند کاری در سیستم اداری کشور زمان‌بر است تصریح کرد: برخی موانع در اجرای پروژه‌ها زمان‌بر بودن آن در فرایند کار اداری کشور است که مشکل ایجاد می‌کند.

گراوند با تاکید بر رونق فعالیت معدن‌کاران افزود: همه دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در اجرای پروژه‌های عمرانی موظف به استفاده از محصولات معدنی در محل اجرای طرح‌ها هستند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !