شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مدیران دشتی خدمات نظام و دولت را به اطلاع مردم برسانند

فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه مدیران با نظارت بر رفتار کارکنان خود مردم را نسبت به نظام امیدوار کنند، بر ضرورت انعکاس خدمات دولت توسط مدیران تاکید کرد.

آخرین اخبار
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛عبدالله نادری چهارشنبه شب در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی از پیگیریهای نماینده مردم دشتی وتنگستان در احداث زمین چمن مصنوعی شهر کاکی و تعمیر ونوسازی سالن ورزشی شهدای نفت تقدیر کرد واظهار داشت: در شرایط سخت اقتصادی تامین اعتبارات عمرانی کار سخت و مهمی است که این موضوع به حمد الله با پیگیریهای صورت گرفته در سطح استان و عنایت استاندار بوشهر و تلاشهای دکتر شهریاری در حال انجام است.

وی همچنین از تلاش های بخشدار، شهردار و شورای اسلامی شهر کاکی جهت احداث زمین چمن مصنوعی در شهر کاکی تقدیر وتشکر کرد.

نادری ۲۶ تیرماه سالروز تاسیس شورای نگهبان به فرمان امام خمینی(ره) را تبریک عرض کرد و یادآورشد: پاسداری از احکام اسلام و قانون اساسی، تفسیر قانون اساسی و نظارت بر انتخابات از مهمترین وظایف شورای نگهبان است.

وی به پنجم مرداد سالروز برگزاری اولین نماز جمعه اشاره کرد و گفت: با توجه به اهمیت نماز جمعه خداوند یک سوره را به نام جمعه در قرآن نامگذاری و به آن اشاره کرده است.

مدیران دشتی خدمات نظام و دولت را به اطلاع مردم برسانند

نادری تصریح کرد:  نماز جمعه و حج  دو اجتماع مهم و بزرگ جهان اسلام می باشد که از اثر گذاری بالایی برخوردار است و ایجاد همبستگی یکی از مهمترین دستاوردهای نماز جمعه است و در شرایط امروز ما بیش از گذشته به این همبستگی و همدلی نیاز داریم.

وی تجدید روح دینی و معنوی درجامعه که می تواند در برابر آسیب های اجتماعی بازدارنده باشد از جمله دستاوردهای دیگر نماز جمعه عنوان کرد.

نادری با تاکید بر اینکه مطالب امام جمعه در خطبه ها اثر گذار است، یادآور شد: شهرستان دشتی در کاهش مصرف برق و صرفه جویی رتبه اول استان را به خود اختصاص داده که این موضوع با مشارکت همه مردم و مسئولین صورت گرفته است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه ما در جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم حضور مدیران در شهرستان امری مهم و الزامی است که می طلبد مدیرانی غیر ساکن به این مهم توجه داشته باشند.

نادری بر ضرورت خدمت به مردم تاکید کرد و ادامه داد: دولت جهت پاسخگویی بهتر به مردم و تسهیل در امورت آنها میز خدمت راه اندازی کرده است.

وی افزود: مدیران دستگاههای اجرایی و کارشناسان باید با احترام با مردم برخورد کنند و انتظار داریم در جهت جلب رضایت بیشتر مردم مدیران بر رفتار کار کارمندان خود نظارت داشته باشند.

فرماندار دشتی اظهار داشت: نباید با عملکرد خود مردم را نسبت به نظام دلسرد کرد دشمنان از برخی نارضایتی ها موج سواری می کنند و آنها تلاش دارند از این فرصت استفاده کنند و اصل نظام را هدف قرار بدهند.

وی  بیان کرد: مردم درهمه شرایط در کنار نظام بودند و ما نیز باید در جهت رضایت مندی آنها به صورت شبانه روزی تلاش کنیم و با آنها صادقانه رفتار کنیم.

نادری اضافه کرد: دشمنان روزانه در حال طراحی و دسیسه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و باید با اعتماد عمومی و وحدت در جامعه نقشه های دشمنان را یکی پس از دیگر نقش برآب کنیم.

وی همچنین از مدیران دستگاههای اجرایی خواست خدمات نظام و دولت را درمحافل مختلف به ویژه تربیون های نماز جمعه به مردم انعکاس بدهند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !