یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

اجرای بیش از ۴۰۰ برنامه ویژه بانوان در بوشهر به مناسبت دهه کرامت

دبیر جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی استان بوشهر گفت: ۴۰۰ برنامه ویژه بانوان بوشهری در دهه کرامت اجرا می شود.

آرشیو اخبار
۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، خدیجه گرشاسبی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران ضمن تبریک آغاز دهه کرامت و روز دختر از اجرای ۴۰۰ برنامه متنوع در بوشهر در دهه کرامت خبر داد.

وی افزود: دهه کرامت به دلیل قرار گرفتن میلاد حضرت معصومه (س) و ولادت امام رضا (ع) بسیار مبارک و فرخنده است.

مسئول امور فرهنگی بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر با بیان اینکه سعادت، رشد و بالندگی نسل جوان امروز امری ضروری و تأثیرگذار است، ادامه داد: دختران جوان امروز مادران شایسته نسل آینده هستند که باید درست تربیت و آموخته شوند.

گرشاسبی بیان کرد: این برنامه ها به همت امور فرهنگی بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی و با مشارکت جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی استان بوشهر برگزار می شوند.

وی با تاکید بر اینکه دختران و زنان جامعه اسلامی با وجود الگوهایی مانند فاطمه زهرا (س) و حضرت معصومه (س) اجازه استحاله فرهنگی دشمن را به هیچ بیگانه‌ای نمی‌دهند، متذکر شد: فرهنگ و تربیت شایسته راه‌های انتقال الگوهای اسلامی در بین دختران است.

دبیر جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی استان بوشهر گفت: در این ایام برنامه های متنوعی شامل اعزام مبلغات حوزوی و دانشگاهی و سنتی به مجالس، برگزاری جشن ها، همایش ها و مسابقات فرهنگی ویژه دختران و بانوان در سطح استان برگزار می شود..

مسئول امور فرهنگی بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت:از ولادت حضرت معمومه(س) تا ولادت امام رضا (ع) ۴۰۰ برنامه ویژه بانوان بوشهری در دهه کرامت اجرا می شود.

گرشاسبی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: با توجه به اینکه این ایام میمون با فصل گرمای شدید تقارن داشت به میمنت این ایام برنامه های متنوعی در سطح شهر و روستاهای استان برگزار می شود.

انتهای پیام/.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !