یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مردم دشتستان به ضد انقلاب نه گفتند

مردم هوشیار دشتستان در حالی که راه خود از ضد انقلاب جدا کردند هویت تجمع کنندگان ضد انقلاب نیز مشخص و مردم راه خودشون را از آنها جدا کرده اند.

خبر وسط
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ مردم شهرستان دشتستان چند روزی است به دلیل مشکل کم آبی از مسئولین شهرستان در حوزه آبفا گلایه مند و اعتراضاتی منظم و کاملا مردمی داشتند و خواستار پیگیری از سوی مسئولین استانی و نمایندگان مجلس شدند.

در تجمعات روزهای گذشته برخی افراد ناشناس که اهل هیچ نقطه ای از شهرستان دشتستان و یا استان بوشهر نبودند حضور داشتند و مردم را به تحرکات غیر قانونی و اقدام به تنش های اجتماعی دعوت می کردند که مردم همگامی که متوجه حضور افراد بیگانه شدند مسیر خود را تغییر دادند.

بعد از اینکه شب گذشته در برازجان مردم راه خود را از ضد انقلاب جدا کردند عده کمی از جوانان که اهل برازجان و دشتستان نبودند به محل تجمع رفتند واعلام کردند شب 18 تیرماه نیز باید تجمع صورت بگیرد اما مردم آگاه دشتستان در تجمع اعتراض آمیز شرکت نکردند و ضد انقلاب در دام نیروهای امنیتی گرفتار شد.

مردم هوشیار دشتستان در حالی که راه خود از ضد انقلاب جدا کردند هویت تجمع کنندگان ضد انقلاب نیز مشخص و مردم راه خودشون را از آنها جدا کرده اند.

در همین راستا کمپین ” نه به تجمعات غیرقانونی دشتستان” شکل گرفت و در اطلاعیه ای نوشتند:

 

ما مردم شهرستان دشتستان با علم به اینکه ضد انقلاب از اعتراض به حق مردم سوء استفاده کرده است و در حال بهربرداری سیاسی از احساسات پاک مردم می باشد با نه گفتن به تجمعات در دشتستان و با تشکیل کمیپینی با عنوان ” نه به تجمعات غیرقانونی دشتستان” خواستار شناسایی نیروهای ضد انقلاب از مردم هستیم و با شرکت نکردن در تجمعات و تحصن ها به این شیوه می خواهیم اعلام داریم که مسئولین در حل سریع آب آشامیدنی مردم اقدام کنند.

 

از مردم می خواهیم با جملات کوتاه و نوشتن ” نه به تجمعات غیرقانونی دشتستان”  در ذیل مطالب خود با ذکر نام به این کمپین بپیوندند./انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !