یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

اشتغال در معادن شهرستان‌های دشتی و تنگستان توسعه می‌یابد

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغال در معادن شهرستان‌های دشتی و تنگستان توسعه می‌یابد.

آرشیو اخبار
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سید کمال‌الدین شهریاری  در نشست هم‌اندیشی با روسای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای شهرستان دشتی اظهار داشت: توسعه همه‌جانبه شهرستان دشتی و تنگستان را ه صورت ویژه مد نظر داریم.

وی اضافه کرد: در همین راستا نشتس‌هایی را با مردم و مسئولان نقاط مختلف شهرستان برگزار می‌کنیم تا نسبت به شناسایی مشکلات و نیازهای مردم این مناطق اقدام شده و پیگیری‌های لازم را در این زمینه داشته باشیم.

انجام مطالعات در بخش معادن

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: یکی از ظرفیت‌های بسیار مهم در شهرستان‌های دشتی و تنگستان، وجود معادن است که تلاش می‌شود اشتغال در این بخش توسعه یابد.

وی خاطرنشان کرد: کارشناسان سازمان توسعه و نوسازی معادن بر روی معادن قیر طبیعی و فسفات در شهرستان‌های دشتی و تنگستان مطالعات لازم را انجام داده‌اند و اکنون در مرحله اکتشاف هستند.

توسعه بخش سلامت

شهریاری با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه توسعه بخش سلامت در شهرستان‌های دشتی و تنگستان، افزود: مجوز برای ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی در تنگستان صادر شده است که یکی از مطالبات مردم این منطقه بوده است.

وی با اشاره به بهبود فعالیت‌های درمانی در بیمارستان هرم شهرستان تنگستان، ادامه داد: بیمارستان زینبیه خورموج به‌عنوان دومین بیمارستان معین نفت در استان بوشهر معرفی شده است.

بهبود وضعیت راه‌ها

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی از اجرای مطالعات بخش نخست راه خورشهاب در تنگستان به زایر عباسی در دشتی خبر داد و گفت: وزارت نفت اعتبار محور خورموج به کارخانه سیمان مند را تامین کرده است.

وی بر لزوم توجه ویژه به نیازها و مطالبات مردم توسط مسئولان تاکید کرد و اظهار داشت: علت عدم اجرای بسیاری از طرح‌ها عدم تخصیص اعتبار است که مشکلاتی را ایجاد می‌کند./ مهر


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !