چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

داور ایرانی فینال جهام جهانی را قضاوت می‌کند

کارشناس داوری کشورمان گفت:با توجه به اینکه اکثر تیم‌های حاضر در دور حذفی از اروپا و آمریکای جنوبی هستند، قضاوت تیم داوری ایران در فینال دور از دسترس نیست.

آخرین اخبار
۰۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

محمد فنایی در خصوص قضاوت علیرضا فغانی در دیدار برزیل و صربستان اظهار داشت: بعد از موفقیت‌هایی که تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی به دست آورد و دل مردم را شاد کرد، این بار نوبت تیم داوری بود که پرچمدار فوتبال ایران شود.

تیم داوری ایران در دیدار برزیل و صربستان عالی بود و هماهنگی بی نظیر آن‌ها باعث شد در این بازی حساس نمره قبولی بگیرند.

وی افزود: وقتی از کمک داور ویدئویی در بازی استفاده نشود، یعنی عملکرد داوری خوب بوده و باید به فغانی و تیمش تبریک بگویم که تا این لحظه عالی قضاوت کردند.

کارشناس داوری کشورمان ضمن بیان این مطلب که قضاوت دو دیدار حساس گروهی به فغانی سپرده شد، تصریح کرد: وقتی تیم‌هایی از دو قاره مقابل هم قرار می‌گیرند، قضاوت به تیم داوری از قاره سوم سپرده می‌شود و به همین خاطر است که فغانی با توجه به رزومه فوق العاده‌ای که داشت، دیدار‌های بسیار حساسی را در مرحله گروهی سوت زد.

فنایی در پاسخ به این سوال که آیا فغانی می‌تواند در مراحل حذفی قضاوت کند، اظهار داشت: با توجه به اینکه اکثر تیم‌های حاضر در دور حذفی از اروپا و آمریکای جنوبی هستند، احتمال قضاوت فغانی در دیدار‌های حذفی بسیار زیاد است و به نظر من حتی قضاوت تیم داوری ایران در فینال هم دور از دسترس نیست.

منبع:میزان


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !