پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

خداحافظی آزمون در ویترین رسانه‌های روسی

خبر خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی فوتبال ایران در رسانه‌های ورزشی روسیه بازتاب یافت.

آخرین اخبار
۰۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

خبر اعلام خداحافظی سردار آزمون از بازی‌های ملی در رسانه‌های روسیه نیز مورد توجه قرار گرفت. این رسانه‌ها با اکتفا به انتشار این خبر هیچگونه تحلیلی درباره تصمیم ناگهانی سردار آزمون نکردند.

خبرگزاری تاس روسیه در این رابطه به نقل از سردار آزمون نوشت: بازی در تیم ملی فوتبال ایران برایم افتخار بزرگی بود، اما متاسفانه می‌خواهم با تیم ملی خداحافظی کنم. این سخت‌ترین تصمیم زندگی‌ام است، زیراه راه‌یافتن بازیکنان جوان به تیم ملی آسان نیست.

خداحافظی آزمون در ویترین رسانه‌های روسی

 

سایت اسپورتس روسیه با اشاره به تصمیم مهاجم تیم روبین‌کازان برای عدم پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در آینده بخشی دیگری از پیام سردار آزمون را منتشر کرد و می‌نویسد: بیماری مادرم مرا به گرفتن یک تصمیم دشوار هدایت کرد، اما در نهایت از میان تیم ملی و مادرم، مادرم را انتخاب کردم.

خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه خبر کوتاهی در این رابطه منتشر کرد و از خداحافظی سردار آزمون، مهاجم ۲۳ ساله روبین‌کازان با تیم ملی فوتبال ایران خبر داد.

سایت روسی یورو اسپورت هم بیماری مادر سردار آزمون را دلیل اصلی این مهاجم ایرانی برای خداحافظی از تیم ملی فوتبال کشورش عنوان کرد.

دیگر رسانه‌های ورزشی از جمله اسپورت اکسپرس، اسپورت باکس، اسپورت و ریانووستی نیز فقط به انتشار خبر خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی فوتبال ایران اکتفا کردند.

منبع: تسنیم


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !