یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دستاورد سفرهای وزیران و مقامات کشوری به استان بوشهر مشخص شود

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر با تاکید بر لزوم رفع مشکلات استان، گفت: دستاوردهای سفر وزیران و مقامات کشوری به استان بوشهر مشخص شود.

آخرین اخبار
۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

ابوذر دهدار در نشست اعضای شورای شهر بوشهر اظهار داشت: در ایام مختلف سال شاهد سفر وزرا و مقامات کشوری به استان بوشهر هستیم که باید دستاورد این سفرها برای مردم مشخص شود.

وی با تاکید بر اینکه چنین سفرهایی باید زمینه‌ساز رفع مشکلات مردم شوند، تصریح کرد: مردم استان با مشکلات زیادی روبرو هستند که انتظار دولت تلاش ویژه‌ای برای رفع این مشکلات داشته باشد.

رئیس شورای شهر بوشهر از بحران آب به عنوان یکی از مهمترین مشکلات در سطح استان نام برد و خاطرنشان کرد: مردم در نقاط مختلف استان بوشهر با مشکلات و کمبود منابع آبی دست و پنجه نرم می‌کنند که تاکنون شاهد رفع این مشکل نبوده‌ایم.

وی یکی دیگر از مشکلات استان بوشهر را بیکاری عنوان کرد و افزود: ظرفیت‌های عظیم اقتصادی از جمله صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاه اتمی و . . . در استان بوشهر وجود دارد که باید برای گره‌گشایی از مشکلات مردم تلاش کنند.

دهدار خواستار توسعه زیرساخت‌های گردشگری در استان و تحقق راه‌اندازی راه آهن بوشهر شد و تصریح کرد: از دیگر مطالبات مردم این استان تسریع در ساخت و بهره‌برداری از پروژه‌های کلان استان است.

وی با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از مدرم استان بوشهر از طریق ملوانی و تجارت دریایی ارتزاق می‌کنند، افزود: رفع مشکلات ورود کالای همراه ملوان یکی از نیازهای ضروری است./ مهر


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !