چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

آغاز فعالیت باجه رفع نقص کارت کنکور 97 در تنگستان

باجه رفع نقص کارت کنکور 97 در تنگستان فردا سه شنبه مورخ 97/4/5 در مدیریت آموزش و پرورش تنگستان فعالیت خود را آغاز می کند.

آخرین اخبار
۰۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، حسین پولادیان مدیر آموزش و پرورش تنگستان گفت: زمان فعالیت باجه رفع نقص کارت رسما از روز سه شنبه 97/4/5 لغایت چهارشنبه 97/4/6 صبح ها از ساعت 8:30 الی 12 و بعد از ظهر ها از ساعت 14 الی 18 آغاز می شود.

مدیر آموزش و پرورش تنگستان اظهار داشت: به منظور مساعدت با آن دسته از داوطلبانی که در روزهای تعیین شده موفق به رفع کارت شرکت در آزمون خود نشده اند و آزمون گروه آزمایشی آنان در نوبتهای بعد می باشد باجه رفع نقص تا ساعت 15 روز جمعه مورخ8/4/97 نیز جهت رفع مشکل احتمالی داوطلبان دایر می باشد.

پولادیان تصریح کرد: لازم به توجه است رفع نقص کارت شرکت در آزمون داوطلبان برای هر گروه آزمایشی که آزمون آنها در هر نیم روز برگزار می شود حداکثر تا 30 دقیقه قبل از شروع فرآیند آزمون انجام می گیرد.

وی افزود:محل باجه رفع نقص شهرستان تنگستان در مدیریت آموزش و پرورش تنگستان میدان پاسداران جنب فرمانداری واحد سنجش و ارزشیابی مستقر می باشد.

پولادیان اضافه کرد: آزمون سراسری کنکور سال جاری درشهرستان تنگستان روزهای پنج شنبه و جمعه برابر با 7 و 8 تیرماه سال جاری درحوزه دخترانه سمیه و پسرانه شهید مطهری شهر اهرم، برگزار می شود.

وی یادآور شد: داوطلبان در زمان حضور در جلسه کنکور سراسری ضروری است پرینت کارت ورود به جلسه، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار را به همراه داشته باشند. 

گفتنی است کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ سراسری97 از روز یکشنبه 3 تیرماه تا روز چهارشنبه 6 تیرماه برای مشاهده و پرینت در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

 

/انتهای پیام

 

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !