شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

سرمربی تیم پارس جنوبی‌جم: دیدار ایران با اسپانیا بسیار دشوار است

سرمربی تیم پارس جنوبی‌جم گفت: دیدار تیم ملی ایران با اسپانیا در چارچوب جام جهانی ۲۰۱۸ به مراتب سخت‌تر از دیدار با تیم ملی مراکش است.

آخرین اخبار
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مهدی تارتار  با بیان اینکه تیم ملی ایران با اقتدار در مسابقات جام جهانی 2018 حضور دارد اظهار داشت: در دیدار نخست تیم ملی ایران با تیم ملی مراکش هر چند از روی اشتباه بازیکن مراکشی به پیروزی دست یافتیم ولی صمیمیت و اتحاد در  تیم ایران موج می‌زد.

وی، با اشاره به اینکه بازیکنان تیم ملی ایران در دیدار با مراکش دلاورانه جنگیدند گفت: دیدار مهمی در چارچوب این مسابقات با تیم ملی اسپانیا پیش‌روی تیم ملی ایران  است که این بازی به مراتب سخت‌تر از دیدار با مراکش است.

سرمربی تیم پارس جنوبی‌جم، موقعیت تیم ملی اسپانیا را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: با توجه به موقعیت و بازیکنان تیم ملی اسپانیا باید بازیکنان تیم ملی ایران  همان انسجام و صمیمیت در دستور کار خود قرار دهند.

تارتار، استعداد بازیکنان تیم ملی ایران را بسیار بالا دانست و گفت: امید می‌رود تیم ملی ایران با بازیکنان بااستعداد خود بتواند در بازی با اسپانیا به موفقیت مورد نظر دست یابد.

وی با بیان اینکه ضریب اشتباهات بازیکنان تیم ملی ایران مقابل مراکش بالا بود تاکید کرد:بازیکنان تیم ملی ایران در دیدار با اسپانیا باید از  ایجاد موقعیت‌های تیم حریف جلوگیری کنند و با حفظ تمرکز به اهداف مورد نظر دست یابند./ تسنیم


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !