یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

کمیته‌های تخصصی کنگره سرداران استان بوشهر تشکیل شود

استاندار بوشهر گفت: تشکیل کمیته‌های تخصصی کنگره برای برگزاری مناسب و در خور شان شهدا در کنار برگزاری جلسات منظم برای هماهنگی بیشتر در قالب یک برنامه اجرایی باید مدنظر برگزارکنندگان این مراسم قرار گیرد.

آخرین اخبار
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالکریم گراوند در نخستین نشست هماهنگی کنگره سرداران و شهدای استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در طی هشت سال دفاع مقدس در فضای دریایی، هوایی و از طریق اعزام نیرو به مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور، نقش ارزنده در دفاع از کشور بر عهده داشته است.

 وی افزود: این نوع حضور سبب شده که تعداد فراوانی از فرزندان خود را تقدیم انقلاب کند که نیاز است مردم و مسئولین قدرشناس این شهیدان و خانواده‌هی صبور آنها باشیم.

استاندار بوشهر تصریح کرد: اگر امروز کشور و استان ما در یک امنیت خوب و قابل قبولی به سر می‌برد مرهون تلاش‌ها و مجاهدت‌های رزمندگان اسلام است که برخی شهید و برخی نیز جانباز و ایثارگر شده‌اند.

گراوند بیان کرد: نیاز است که این رشادت‌ها در قالب‌های مختلف به نسل جدید گفته شود تا آنها نیز در جریان رشادت‌های حماسه‌آفرینان این مرز و بوم قرار گیرند.

وی بیان کرد: یکی از مهمترین و در عین حال تاثیرگذارترین فعالیت‌ها برای نشان دادن تلاش‌های شهدا و رزمندگان اسلام، برگزاری یادوارده‌های شهداست تا ضمن این که راه انها تداوم یابد، نسل جدید متوجه شوند که برای امنیت امروز چه خون‌هایی که پای درخت انقلاب ریخته شده است.

استاندار بوشهر یادآور شد: کنگره سرداران و بیش از دوهزار شهید استان بوشهر در حالی در سال جاری برگزار خواهد شد که ضمن استفاده از تجارب به جای مانده از کنگره‌های گذشته، نیاز است در خور شان این شهدا برگزار شود.

 وی ادامه داد: تشکیل کمیته‌های تخصصی کنگره برای برگزاری مناسب و در خور شان شهدا در کنار برگزاری جلسات منظم برای هماهنگی بیشتر در قالب یک برنامه اجرایی باید مدنظر برگزارکنندگان این مراسم قرار گیرد./ فارس


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !