یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دشمنان قدرت بازدارنده انقلاب اسلامی را به خوبی درک کرده‌اند

بوشهر - فرمانده سپاه امام صادق استان بوشهر با بیان اینکه دشمن قدرت بازدارنده انقلاب اسلامی را به خوبی درک کرده است گفت: دشمن دنبال تمکین ایران به اصلاح برجام است.

آخرین اخبار
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سردار علی رزمجو عصر یکشنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر، اظهار داشت: مردم در جمهوری اسلامی ایران با یکدیگر پیوند اعتقادی، عاطفی، عقلانی و معنوی دارند و این پیوند ناگسستنی با خون شهدا، جانبازان و صبر و استقامت ازادگان گره خورده است.

رزمجو با بیان اینکه دشمن با تمام امکانات خود جنگ اقتصادی تمام عیاری را بر علیه جمهوری اسلامی ایران شروع کرده است، افزود: نارضایتی مردم و راه اندازی نافرمانی مدنی، دامن زدن به جدایی مردم از حاکمیت و ایجاد رویارویی انها با نظام اسلامی، فشار روانی سنگین بر مسولان با افزایش انتظارات اقتصادی، و وادار سازی نظام به تمکین اصلاح برجام از اهداف جنگ اقتصادی دشمن بر علیه ایران خواهد بود.

وی با بیان اینکه دشمن از سامانه موشکی قدرتمند و بازدارنده جمهوری اسلامی وحشت دارد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با مختصاتی متفاوت از تمام نظام های سیاسی موجود در جهان در راستای مقابله با قدرت های استکباری ارایش گرفته، و ارامش دشمنان را بر هم زده است.

فرمانده سپاه امام صادق استان بوشهر با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی با غلبه بر توطئه ها و نقشه های شرکای استکبار و عوامل داخلی آن پیروزمندانه پا به عرصه ۴۰ سالگی خود گذاشته است، گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در راستای محرومیت زدایی و عمران و آبادانی خدمات شایانی صورت گرفته است.

رزمجو با بیان اینکه دشمن قدرت بازدارنده انقلاب اسلامی را به خوبی درک کرده است، گفت: ملت ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با انواع تهدیدها و تحریم ها دست و پنجه نرم کرده است و بار ملت ایران غالب، و دشمن مغلوب همه توطئه های خود بوده است.

فرمانده سپاه امام صادق استان بوشهر، ضمن تقدیر از تلاش‌های صادقانه فرمانده سپاه سیدالشهدا دیر، اظهار داشت: دولت و ملت با آگاهی، بصیرت و شعور انقلابی در مقابل نقشه های شوم دشمن با اتحاد و همبستگی خود صف آرایی کنند.

در این آیین ضمن تجلیل از خدمت صادقانه میرزا احمدی، سرهنگ پاسدار عیسی داوریان به عنوان سرپرست سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر معرفی شد.

منبع: مهر/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !