چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

استان بوشهر تابستان در حوزه آب با وضعیت قرمز روبرو است/ ایجاد آّبشیرین کن برای رفع معظل کم آبی

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس گفت: بر اساس نقشه های تائید شده توسط شرکت آب و فاضلاب تابستان امسال استان بوشهر در حوزه آب با وضعیت قرمز روبرو است.

آخرین اخبار
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ سید کمال‌الدین شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر نیرو در استان بوشهر با اشاره به کم آبی، گفت: در سالی که گذشت کم بارش ترین شرایط داشتیم که استان بوشهر با مشکل کم آبی روبرو است و بر اساس نقشه های تائید شده توسط شرکت آب و فاضلاب تابستان امسال استان بوشهر در حوزه آب با وضعیت قرمز روبرو است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ایجاد تاسیسات آبشیرین کن م یتواند نقش مهمی در تامین آب سالیانه در استان بوشهر باشد و به گونه ای جبران کمبود منابع آبی داشته باشد.

شهریاری خطاب به اداره آب و فاضلاب، افزود: آبشیرین کن بخش دلوار می تواند بخش قابل توجهی از مشکلات آب استان را رفع کند که از اداره آّ و فاضلاب استان درخواست داریم هر چه سریع تر نسبت به احداث آبشیرین کن دلوار اقدام کند. 

وی تاکید کرد: انتظار داریم مسئولین به مشکلات جامعه عمل بپوشانند و از همه ظرفیت ها برای رفع مشکلات مردم استفاده شود تا مردم کمترین سختی در حوزه آب داشته باشند./ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !