چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

ایرانجوان بوشهر به ماندگاری در لیگ یک کشور امیدوارتر شد

تیم ایرانجوان بوشهر با پیروزی در مقابل تیم شهرداری ماهشهر به ماندگاری در لیگ باشگاه‌های دسته یک جام آزادگان امیدوارتر شد.

آخرین اخبار
۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

تیم ایرانجوان بوشهر عصر امروز در دیدار هفته سی‌ام خود در ورزشگاه شهید بهشتی این شهر میزبان تیمشهرداری ماهشهر بود.

ایرانجوان بوشهر که در این فصل از رقابت‌های لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور که نتیجه  ضعیفی در کارنامه خود دارد در هفته‌های پایانی این رقابت‌ها در کوشش ماندگاری خود در جدول لیگ آزادگان  است.

تیم  ایرانجوان بوشهر در بازی امروز در هفته سی‌ام  به مصاف تیم شهرداری‌ ماهشهر رفت که در نیمه نخست، که میدان و  بازی در اختیار تیم میزبان بود با وجود تلاش‌های دو تیم این نیمه  بدون  رد و بدل شدن گلی به پایان رسید.

در نیمه دوم این بازی تیم ایرانجوان که برای کسب سه امتیاز این بازی خانگی برنامه‌ریزی کرده بود مهاجمان این تیم  حملات متعددی بر روی دروازه تیم مقابل تدارک دیدند که در دقیقه ۷۴ بازی  تیم ایرانجوان توانست از روی یک ضد حمله توسط مسعود نظرزاده  به گل پیروزی دست یابد.

پس از این گل حملات ایرانجوان بوشهر به روی دروازه  تیم شهرداری  ماهشهر افزایش یافت به گونه‌ای که چندین بار تا آستانه فروریختن دروازه تیم مهمان پیش رفت.

تیم ایرانجوان بوشهر با این پیروزی و کسب سه امتیاز با ۲۸ امتیاز همچنان در رده شانزدهم لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور قرار دارد و با  این برد برای ماندگاری در لیگ دسته اول جام آزادگان امیدوارتر شد.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !