شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

برگزاری طرح آرامش بهاری در 75 بقاء متبرکه/ اجرای ویژه برنامه تحویل سال در امامزاده

مسئول روابط عمومی اوقاف استان بوشهر گفت: برای هفتمین سال است که طرح آرامش بهاری از ۲8 اسفند تا ۱۵ فروردین در 75 بقعه متبرکه با موضوعات خدماتی و رفاهی، فرهنگی و مذهبی و اطلاع رسانی برگزار می شود.

آخرین اخبار
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ علی اکبر مداح مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر، گفت: برای هفتمین سال است که طرح آرامش بهاری از ۲8 اسفند تا ۱۵ فروردین در 75 بقعه متبرکه با موضوعات خدماتی و رفاهی، فرهنگی و مذهبی و اطلاع رسانی برگزار می شود.

وی اظهار کرد: در بخش خدمات رفاهی به نظافت و وضوخانه و جمع آوری نخاله ها در مسیر ورود رفت و آمد زائران توجه شده است و مساجد دارای ظرفیت پذیرش مسافران نوروزی  همچنین برپایی مکانی برای اسکان موقت، ایجاد ایستگاه های صلواتی و خیمه های معرفت از دیگر برنامه های نوروز 97 است.

مسئول دفتر مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان بیان کرد:  مراسم لحظه تحویل سال در 53 بقعه برگزاری می شود که سرآغاز طرح سراسری آرامش بهاری خواهد بود اما شاخص ترین مراسم تحویل سال در امامزاده عبدالمهیمن(ع) است.

مداح تصریح کرد: 44 دفتر پاسخگویی به مسائل شرعی، برپایی 10 نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی، برپایی مسابقات فرهنگی در 35 بقعه، توجه به موضوع عفاف و حجاب، سخنرانی در 60 بقعه متبرکه و مراسم دعای ندبه در 53 بقعه از دیگر برنامه های نوروز است که به صورت ثابت برگزار می شود.

مسئول روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان با بیان اینکه مسابقه عکاسی در ایام نوروز برگزار می شود، تاکید کرد:  مسابقه عکاسی با محوریت مراسمات فرهنگی بقاء مترکه، تلاش های خادمین، حضور زائران و تصاویر بنای جدید و قدیم امام زاده عبدالمهیمن می توانند آثار خود را به شماره تلفن 09217422198 ارسال کنند.

وی تصریح کرد: در نوروز 97بیش از 12خیمه معرفت برپا خواهد شد که خیمه مرکزی  در پارک ساحلی بوشهر واقع در جنب میدان هوایی  خواهد بود و در کنار آن غرفه های بچه های بهشت، مشاوره خانواده، پاسخگویی به مسائل شرعی، تصحیح قرائت قرآن،و غیره برگزار می شود./انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !