چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

کنگره شهدای ورزشکاران استان برگزار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهربا بیان اینکه بیش از ۱۳۸ شهید ورزشکار در استان شناسایی شده است گفت: در این رابطه برای برگزاری کنگره شهدای ورزشکاران استان برنامه‌ریزی شده است.

آخرین اخبار
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ احمد بهروزیان‌فرد ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی با فرمانده و مسئولان ورزشی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه استان مهد پرورش ورزشکاران در عرصه‌های مختلف ورزشی است اظهار داشت: روند ورزش استان شتابان است که استان بوشهر در سه زمینه ورزش قهرمانی، همگانی و زیر ساخت‌ها عملکرد مثبتی داشته است.    

وی از درخشش ورزشکاران استان بوشهر در میدان‌های ملی و بین‌المللی خبر داد و بیان کرد: ورزشکاران استان بوشهر در 28  رشته ورزشی در تیم ملی حضور دارند که هدف‌گذاری اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر برای مسابقات آسیایی جاکارتا اندونزی است.                

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر، توجه به برنامه‌های فرهنگی یکی از اولویت‌های مسئولان این اداره کل است خاطر نشان کرد: در زمینه فرهنگی که یکی از اولویت‌های اداره کل ورزش و جوانان به شمار می‌رود، نام‌گذاری تمامی اماکن ورزش و جوانان در سطح استان با نام شهدای استان است که نمونه آن نام‌گذاری استادیوم 15 هزار نفری بوشهر با نام سردار شهید مهدوی است.

وی فضای ورزشی استان بوشهر را نسبت به گذشته مطلوب دانست و گفت: با توجه به اجرای پروژه‌های مختلف ورزشی روند توسعه فضاهای ورزشی در استان بوشهر رو به پیشرفت است.

بهروزیان‌فرد از برگزاری کنگره شهدای ورزشکار استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: بیش از 180 شهید ورزشکار استان بوشهر شناسایی شده‌اند و بنا داریم کنگره شهدای ورزشکاران در شهرستان‌های استان برگزار کنیم.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !