چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

برپایی بیش از 5 ایستگاه نوروزی در شهر دلوار

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری دلوار از برپایی بیش از 5 ایستگاه نوروزی در شهر دلوار خبر داد

آخرین اخبار
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

 

به گزارش سپاس-دلوار؛ مهدی عالیپور معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری دلوار در گفتگو با خبرنگار سپاس، با اشاره به اهمیت موضوع گردشگری در شهر تاریخی دلوار به عنوان دیار شهید رئیعسلی دلواری گفت: به منظور هرچه بهتر برگزار شدن برنامه های نوروزی بخش دلوار بیش از 5 ایستگاه اطلاع رسانی گردشگری نوروزی در سطح منطقه راه اندازی خواهد شد که طبق برنامه همه ساله  با استقبال خوب  شهروندان و مسافران قرار می گیرد.

وی افزود: هدف از این برنامه ها ، معرفی جاذبه های گردشگری و تاریخی سرزمین ضد استعماری دلوار به مسافرین و تسهیل در امر گردشگری ،بیش از 5 ایستگاه اطلاع رسانی و اسکان موقت نوروزی دربخش ساحلی برپا می شود.

عالیپوربا بیان اینکه همچنین در ساحل بکر و زیبای خلیج فارس دلوار یک کمپ اسکان برای اقامت مسافران نوروزی در ضلع جنوب شرقی برپا می شود گفت: جهت میزبانی بهتر از مسافران و مهمانانی نوروزی که قصد استفاده از خدمات اقامتی این دیار دارند بتوانند از این امکانات کمال استفاده ببرند.

وی در ادامه گفت: این ایستگاه ها در خيابان اصلی فکله شهید رئیسعلی دلواری، خيابان شهید نامور،خیابان موزه سردار جنوب ، خیابان ساحلی، مرکز شهر ، و خروجی دلوار واقع شده است و آماده ارائه اطلاعات و خدمات گردشگری به مراجعه کنندگان می باشد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری دلوارافزود: مدرسه شهید بهشتی  نیز بعنوان ایستگاه اسکان موقت مسافران نوروزی با فضاسازی مناسب، تامین امکانات مورد نیاز و هماهنگی های لازم با دستگاه های همکار، پذیرای مسافران نوروزی است.

وی گفت: شهرداری دلوار در محوطه میدان  ساحلی جشنواره ویژه نوروزی اقوام ایرانی را با حضور غرفه های متعدد اقوام مختلف ایرانی برپا خواهد کرد و پذیرای مهمانان و گردشگران نوروزی در دلوار است.

این مسئول یادآور شد: خوشبختانه  این شهرداری در سالهای متوالی توانسته است با توجه به در نظر گرفتن ابعاد گوناگون گردشگری، جاذبه های این دیار را به خوبی معرفی کرده و برای بهره مندی مسافران نوروزی تسهیلات مناسبی را فراهم کند.   

وی در پایان یادآور شد: ستاد  گردشگری در نظر دارد  با برنامه ریزی های انجام شده ، از چهره های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی  دعوت کند  تا با  حضور در ستاد ، از برنامه های  این منطقه بازدید کنند و مشکلات به وجود آمده را برطرف نمایند.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !