یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

روحیه جهادی باید در تمامی مسؤولان کشوری ایجاد و تقویت شود

مسئول فرهنگی حلقه های صالحین دلوارگفت: بسیاری از مشکلات کشور را می‌توان با تکیه بر منابع داخلی، به دور از عافیت ‌طلبی و فعالیت جهادی حل و فصل کرد.

آخرین اخبار
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس-دلوار؛ حجت‌الاسلام محمدرضا فکوری مسئول فرهنگی حلقه های صالحین دلواردر گفتگو با خبرنگار سپاس، با اشاره به اینکه مسئولان و دست‌اندرکاران باید بدانند برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم به راهکاری جدید نیاز دارد،گفت: بدون شک مشکلات اقتصادی در جامعه وجود دارد و مردم نیز حق انتقاد دارند و باید به مشکلات اقتصادی و معیشتی آنها رسیدگی جدی شود.

وی افزود: مسؤولان همانگونه که باید با اقدامات دشمن مقابله به مثل کنند در مسأله برجام نیز تا زمانی که دشمن رسما برجام را نقض نکرده، هیچ اقدامی نکنند، اما در معادلات اقتصادی باید این مسأله را حذف کنند.

مسئول فرهنگی حلقه های صالحین دلواراضافه کرد: مردم ما امنیت را غنیمت می‌دانند و معتقدند که همه مشكلات در سايه امنيت قابل حل شدن است و با ايجاد نا امني و آشوب نه تنها هيچ مشكلي حل نمي شود بلكه بر مشكلات هم افزوده مي‌شود.

فکوری ادامه داد: مشکلات عدیده در حوزه معیشت و اشتغال در کشور شاهدیم و باید با تاکید بر رفع این مشکلات از جمله اشتغال و معیشت مردم، چاره‌جویی جدی صورت گیرد.

این مسئول تاکید کرد:نباید در اقتصاد دچارمعضل شد و به صورت مقطعی به دنبال چاره‌جویی باشیم چون که راه به جایی نمی‌بریم، بلکه مسؤولان حوزه اقتصاد باید آینده اقتصادی کشور را ترسیم و از هم اکنون برای چالش‌های احتمالی اقتصادی چاره‌جویی کنند.

وی خاطر نشان کرد: اگر چه تحریم‌ها و وجود مشکلات فراوان در حوزه اقتصادی کشور وجود دارد، اما بسیاری از این مشکلات را می‌توان با تکیه بر منابع داخلی، به دور از عافیت ‌طلبی و فعالیت جهادی حل و فصل کرد.

فکوری تصریح کرد: شکی در دلسوزی مسؤولان نسبت به رفع مشکلات معیشتی مردم نیست، اما مسؤولان باید از فرصت محدودی که در اختیار دارند به نحو مطلوب استفاده کنند.

مسئول فرهنگی حلقه های صالحین دلوار عنوان کرد: مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم جز با همت و تلاش جهادی حل و فصل نمی‌شود، روحیه جهادی باید در تمامی مسؤولان کشوری ایجاد و تقویت شود.

وی در پایان گفت:همت مسؤولان باید متوجه اقدام و عمل در حوزه اقتصاد باشد نه تنها در قالب شعار باقی بماند، با اهتمام و همت ویژه مسؤولان به مسائل اقتصادی، آینده روشنی در انتظار ایران اسلامی است.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !